(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

Transmisja: slaskie.tv/na-zywo

KONIEC: 8-3

Sedzia dolicza 2 minuty

89 min. Za Ciolka wchodzi Nowicki

87 min. Za Kota wchodzi Simon

82 min. Za Jagodzinskiego wchodzi Kowalski

76 min. Jaroszewski ukarany zolta kartka

8-3 Szpoton, 75 min. (Karny)

74 min. Szczypior wpada w szesnastke i zostaje zahaczony przez Kempe - zotla dla grajacego trenera gosci i KARNY dla Grunwaldu

7-3 Kot, 69 min. - mocny strzal Dreszera odbija bramkarz, a dobitka Kota skuteczna

6-3 Szczygiel, 68 min. (Samobojcza) - po zagraniu Jaroszewskiego Szczygiel niefortunnie skierowal - wybijajac pilke - do wlasnej siatki

6-2 Ciolek, 66 min. - bramka ligowa nr 3100 Grunwaldu - kontra, Kot wypuszcza Dreszera, ktory podciagnal i zagrywa wzdluz pola karnego, Kocik przepuszcza pilke Ciolkowi, a ten przy slupku trafia do siatki

62 min. Za Rozumka wchodzi Mawo

60 min. Za Suchinskiego wchodzi Jaroszewski

5-2 Kot, 55 mn. - kontra Grunwaldu, Dreszer ruszyl z pilka i mimo, ze rywal go faulowal, to utrzymal się przy pilce, podal do Kota, ktory pokonal Krasonia

51 min. Swietna okazja na gola kontaktowego - Po rogu Mikulski glowa trafia w poprzeczke, a dobitka Pilca nad poprzeczka

47 min. Szczygiel ukarany zolta kartka

Do przerwy: 4-2 - sporo emocji i bramek mimo towarzyszacego deszczu

Sedzia doliczyl 2 minuty

4-2 Krzysztoporski, 41 min. (Glowa) - po dosrodkowaniu z prawej strony Krzysztoporski glowa przy slupku nie daje szans Soldakowi

40 min. Po podaniu Dreszera Kot z bliska trafia w slupek

4-1 Wieliczko, 38 min. - bramka wisiala w powietrzu i w koncu Wieliczko znalazl droge do siatki

4-0 Jagodzinski, 37 min. - rzut wolny posredni dla Grunwaldu, Kot krotko do Jagodzinskiego, ktory idealnie uderza w rog bramki

35 min. Kolejna okazja gosci - Wieliczko glowa obok bramki

32 min. Szpoton ukarany zolta kartka

32 min. Kot w parterze w polu karnym trafia w bramkarza

28 min. Swietna okazja gosci - pod dosrodkowaniu Mikulski glowa centymetry obok dalszego slupka

27 min. Krzysztoporski ukarany zolta kartka

26 min. Fatalny błąd Szczygla o malo niezakonczony golem - Wieliczko w ostatniej chwili zablokowany

3-0 Jagodzinski, 24 min. - wolny spod linii bocznej, wybijaja obroncy Concordii, do bezpanskiej pilki zmierza dwoch zawodnikow Grunwaldu, ostatecznie Wolek zostawia ja Jagodzinskiemu, ktory plaskim, kapitalnym strzalem z ponad 20 metrow trafia przy slupku do siatki

21 min. Po rzucie roznym Wolek uderzyl z bliska nieczysto i obronca bez problemu wybil pilke z linii bramkowej

20 min. Za kontuzjowanego Leina wchodzi Szczygiel

2-0 Kot, 11 min. - Dreszer przejmuje pilke w okolicach naroznika boiska, dogrywa w pole karne do Kota, ktory mimo nacisku obroncy trafia po raz 21. w sezonie

8 min. Błąd obrony Concordii, Szczypior zagrywa na prawo przed pole karne do Ciolka, ktory uderza z pierwszej - bramkarz z problemami broni

5 min. Po rogu Szpoton glowa wysoko nad bramka

1-0 Ciolek, 3 min. - zagranie w pole karne, Dreszer dobiega do pilki i mija bramkarza, z ostrego kata uderza na dlugi slupek, jest tam Ciolek, ktory przyjmuje pilke i ze stoickim spokojem trafia przy dalszym slupku

Sędziowie: Piotr Lasyk - Wojciech Zarzycki, Artur Żółtowski (Bytom)