Archiwum 2014

Relacja na zywo
Grunwald - Zaglebiak 2-1 (0-1)

KONIEC: 2-1 - po meczarniach Zieloni wygrywaja z ostatnim zespolem i maja 7 punktow przewagi nad Gornikiem Piaski

94 min. Kontra Grunwaldu - Ciolek trafia w poprzeczke

Sedzia dolicza 4 minuty

83 min. Za Rutkowskiego wchodzi Fus

2-1 Kot, 83 min. - Maciongowski uciekl rywalom i dogral przed bramke, a Kot pokonal bramkarza, uffff

82 min. Ciolek uciekl obroncom i w swietnej okazji podal bramkarzowi

79 min. Maciongowski ukarany zolta kartka

78 min. Ciolek z dystansu - tuz obok bramki

76 min. Za Jagodzinskiego wchodzi Kowalski

76 min. Swietna okazja Grunwaldu - po wrzutce Wroblewskiego Lecki stojac kilka metrow od bramki glowkowal w srodek bramki wprost w bramkarza

69 min. Kontra Grunwaldu - Ciolek zle uderzyl

1-1 Szpoton, 67 min . - po dosrodkowaniu Wroblewskiego z rogu Szpoton uderzyl nie do obrony pod poprzeczke

63 min. Kot ukarany zolta kartka

63 min. Zamieszanie po rogu - wybijaja obroncy Zaglebiaka

62 min. Ciolek zszedl ze skrzydla i uderzyl - bramkarz wyplul pilke na rog

62 min. Jagodzinski obok bramki

61 min. Ducki niecelnie z dystansu

54 min. Ciolek z wolnego zza szesnastki - bramkarz wybija, pilke przejmuje Kot i uderza przed bramke i obronca wybija nad bramka

54 min. Rutkowski ukarany zolta kartka

52 min. Wroblewski uderzyl z dystansu, bramkarz ofiarna robinsonada wybil pilke, dobitka Szczypiora w boczna siatke

50 min. Zych wychodzi sam na sam - broni Soldak; Grunwald wrocil z dalekiej podrozy

46 min. Za Dreszera wchodzi Wroblewski

Do przerwy: 0-1

Sedzia dolicza 2 minuty

44 min. Lepszej okazji chyba nie mozna miec - po akcji Ciolka pilka spadla w polu karnym pod nogi Dreszera, ktory majac cala bramke przed soba trafil w bramkarza

42 min. Zmiana u gosci - za kontuzjowanego Bernasia wchodzi Zych

41 min. Szczypior ukarany zolta kartka

29 min. Kot uprzedza obronce i uderza niecelnie

25 min. Po rzucie wolnym Dreszer glowkuje obok bramki

25 min. Staszczyszyn ukarany zolta kartka

0-1 Bernas, 23 min. - sensacja w Halembie (w grze specjalnej roznicy nie widac), Bernas trafia obok wychodzacego Soldaka

16 min. Swietna okazja Grunwaldu - obronca trafia w Dreszera, ktory podciagnal pare metrow i dogral w polu karnym do Kota, a ten trafil z kilku metrow w robiacego wslizg obronce

13 min. Ducki uderzyl z wolnego z 17. metra - Soldak przeniosl futbolowke nad poprzeczka

8 min. Kontra gosci - po uderzeniu Duckiego pilke lapie Soldak

6 min. Ciolek wchodzi z prawej strony w pole karne i trafia w boczna siatke

1 min. Sularz zza szesnastki uderzyl wysoko nad bramka