Archiwum 2014

Relacja na zywo
Piaski - Grunwald 2-0 (2-0)

KONIEC: 2-0 - zasluzone zwyciestwo Gornika

90+5 min. Za Kedzierskiego wszedl Malara

90+4 min. Szansa Dreszera - obok bramki

90+3 min. Za Ciolka wchodzi Nowicki

90+2 min. Oberaj zza pola karnego - wybija Soldak

90+1 min. Swietna okazja Grunwaldu - po wrzutce Wroblewskiego Kowalski z bliska glowa nad bramka

Sedzia doliczyl 5 minut

89 min. Po rzucie roznym Rokicie wypadla pilka z rak, pilke wybija obronca

88 min. Za Stepienia wszedl Oberaj

86 min. Kibice Gornika odpalili race

82 min. Stepien ukarany zolta kartka

81 min. Za Kaweckiego wszedl Zapart

78 min. Po rogu Skrzypka uderzyl Strojek - Soldak na raty

78 min. Po wolnym Skrzypka Stepien stojac tylem do bramki oddal strzal - Soldak wykazal się refleksem i wybil na rog

73 min. Za Burczyka wchodzi Baran

69 min. Lecki ukarany zolta kartka

67 min. Krotka przerwa na uzupelnienie plynow

65 min. Podwojna zmiana w Grunwaldzie - za Jagodzinskiego wszedl Kowalski, a za Kota - Wroblewski

62 min. Kontra Grunwaldu, Maciongowski zagrywa w pole karne do Brzozowskiego, ktory uderzyl nad bramka

54 min. Po kolejnym rogu Maciongowskiego i wybitej pilce Ciolek wgral futbolowke w pole karne, Szpoton uderzyl glowa i znakomita interwencja Rokita wybil na rog

54 min. Po rogu Maciongowskiego obroncy wybili pilke, do ktorej doszedl Brzozowski i uderzyl po nodze rywala nad bramka

Grunwald w natarciu

Na druga polowe oba zespoly wyszly bez zmian

Do przerwy: 2-0

45+2 min. Ciolek zagrywa wzdluz pola karnego do Kota, ale podanie wyczytal Rokita i pilka pada jego lupem

2-0 Stepien, 44 min. - kapitalne uderzenie zawodnika Gornika z ok. 25 metrow, Soldak byl bez szans

41 min. Bilinski i Ciolek ukarani zoltymi kartkami

32 min. Po rzucie roznym Kot uderzyl na bramke Gornika - broni Rokita

1-0 Kawecki, 29 min. - Burczyk zagrywa pilke do wchodzacego w pole karne Kaweckiego, ktory moze i nieczysto uderzyl, ale pilka wpadla do siatki przy slupku

26 min. Po rogu Brzozowskiego glowkowal Szpoton, a Rokita wyciagnal futbolowke na rog

25 min. Krotka przerwa dla oby zespolow na uzupelnienie plynow

24 min. Skrzypek ukarany zolta kartka

23 min. Pieniazek z wolnego, odbita pilka trafia do Kedzierskiego, ktory oddaje strzal - Soldak broni zmierzajaca przy slupku pilke

20 min. Grozna akcja Gornika zakoczona strzalem Pieniazka z boku pola karnego - Soldak sparowal uderzenie na rog

18 min. Jagodzinski ukarany zolta kartka za faul na Burczyku

14 min. Dlugi przerzut do Szczypiora, ktory ucieka Kedzierskiemu i wyklada pilke Ciolkowi, a ten zostaje zablokowany

Gornik w ataku, Zieloni w defensywie

6 min. Brzozowski konczy niecelnym strzalem dobra akcje Grunwaldu

5 min. Szczypior zagrywa w pole bramkowe - wybijaja obroncy

2 min. Obronca Gornika w ostatniej chwili wybija pilke skladajacemu się do strzalu Kotowi

2 min. Strojek z wolnego z ponad 25 metrow niecelnie