Archiwum 2014

Grunwald - Zieloni 3-1 (2-1)

(strona od¶wieża się automatycznie co 3 minuty)

Ogromna radosc oczywiscie w szatni Grunwaldu - Zieloni w 3. lidze!

W szatni Zarek wybuchla radosc, bo Zaglebiak w ostatniej minucie strzelil gola i zremisowal z Woznikami i Wozniki nie minely Zarek w tabeli; na dzien dzisiejszy Wozniki zagraja w barazach

KONIEC: 3-1 - Grunwald wraca do III ligi

3-1 Ciołek, 90+4 min. - kontra Grunwaldu, Dreszer do Ciolka, ktory pieczetuje AWANS GRUNWALDU!!!

91 min. Za Kota wchodzi Simon

90 min. Po strzale Kota bramkarz lapie pilke przed linia

88 min. Glinski ukarany zolta kartka

87 min. Muzylowski ukarany zolta kartka

86 min. Kontra - Ciolek uderza, bramkarz wybija

84 min. Trepka ukarany zolta kartka

84 min. Soldak wybija strzal Glinskiego

80 min. Lamch ukarany zolta kartka

80 min. Za Pawlaka wchodzi Lamch

76 min. Za Zachare wszedl Brodzinski, a w Grunwaldzie za Leckiego - Kowalski

Slavia 3-2 Piaski, Slavia zmienila wczesniej bramkarza Frankego na bramkarza mlodziezowca

74 min. Kontra Grunwaldu - Kot do Ciolka, ktory uderza, bramkarz wybija, dobitka Ciolka przewrotka - bramkarz swietnie nad poprzeczka

73 min. Szczygiel ukarany zolta kartka

70 min. Za Wroblewskiego wchodzi Szczygiel

69 min. Wroblewski ukarany zolta kartka

65 min. Za Turowskiego wszedl Oziebala

59 min. Konieczko ukarany zolta kartka

56 min. Maciongowski zagrywa w pole karne, Kot wyprzedza obronce i uderza - pilka przelatuje obok bramki

Oba zespoly bez zmian wychodza na druga polowe

Slavia 3-0 Piaski (21 min, 28 min, 32 min)
w 43 i 44 Slavia została ukarana czerwonymi kartkami i gra w "9"

Do przerwy: Grunwald 2-1 Zieloni

41 min. Kot zza pola karnego obok slupka

40 min. Oswald z dystansu obok bramki

2-1 Turowski, 39 min. - po rogu zawodnik Zielonych przymierzyl zza szesnastki i trafil w okienko obok wyciagnietego jak struna Soldaka

30 min. Po uderzeniu Ciolka bramkarz wybija pilke na rog

2-0 Kot, 29 min. - po rogu Szpoton trafil w slupek, a pilke do siatki skutecznie dobil Kot zdobywajac 25. bramke w sezonie

18 min. Kot mieszal na linii 16. metra kilku obroncow i uderzyl - bramkarz z najwyzszym trudem wyciagnal pilke na rog

16 min. Kolejna okazja Grunwaldu - po rogu Wroblewskiego Kot uderzyl obok bramki

15 min. Dreszer wpadl w pole karne, minal obronce i probowal dograc - pilka odbita od gaszczu nog przeszla tuz obok slupka

9 min. Maciongowski z ponad 25 metrow - broni bramkarz

7 min. Wroblewski groznie z dystansu nad bramka

1-0 Szczypior, 7 min. - w zamieszaniu pod bramka do pilki doskakuje w okolicach naroznika Szczypior i uderzyl na bramke, pilka odbijajac się do murawy wpadla pod poprzeczke

Halembianie w ciaglym ataku

5 min. Po wrzutce Wroblewskiego Szpoton glowa wysoko nad bramka

3 min. Po rogu Kot minal dwoch obroncow w polu karnym i dogral - obronca na rog