Archiwum 2014

Relacja na zywo
Piast II - Grunwald 0-2 (0-1)

KONIEC: 0-2 - udana inauguracja Zielonych w III lidze

91 min. Za Wlodarczyka wchodzi Nowicki

Sedzia dolicza 3 minuty

90 min. Strzal Stanislawskiego broni Szmatula

89 min. Szansa Wlodarczyka - rog

79 min. Za Ciolka wszedl Brzozowski

77 min. Kwasniewski uciekl z pilka i uderzyl na bramke - Lamlih odbil pilke

76 min. Stocki ukarany zoltkiem

0-2 Kowalski, 68 min. - Po glowce Kowalskiego Zalewski zastawil pilke, obronca wybil futbolowke i trafil w napastnika Grunwaldu; pilka poleciala w kierunku bramki, przejal ja Kowalski i nie dal szans Szmatule

66 min. Podwojna zmiana u Piasta - zeszli Moskwik i Ignacek, a weszli Budzik i Czekanski

64 min. Kolejna kontra halembian, ale tym razem obroncy byli gora

62 min. Wlodarczyk przejal pilke i ruszyl z pilka do kontry, ktora zakonczyl sam tuz obok slupka

62 min. Szpoton ukarany zolta kartka

58 min. Podwojna zmiana u gospodarzy - zeszli Osyra i Halgas, a weszli Stocki i Krawczyk; w Grunwaldzie za Kota wszedl Stanislawski

55 min. Dziczek ukarany zolta kartka

51 min. Swietna okazja Grunwaldu - Wlodarczyk wrzucil na druga strone pola karnego do Ciolka, ktory się poslizgnal, a mial swietna sytuacje, mimo to utrzymal się przy pilce i oddal mocny strzal obroniony przez Szmatule

Do przerwy: 0-1

45+1 min. Za Jagodzinskiego wszedl Kowalski

45+1 min. Kwasniewski uciekl obroncom i dogral w pole karne - Wolek wybil na rog

44 min. Po wolnym Ciolka pilke glowa uderzyl Zalewski - futbolowka minela bramke

43 min. Jagodzinski w starciu z rywalem pada na murawe i po chwili z pomoca kolegow opuszcza boisko

0-1 Zalewski, 38 min. - rog dla Piasta, Grunwald wychodzi z kontra, Szczypior zagrywa w pole karne i Zalewski z bliska pokonuje Szmatule

34 min. Maciongowski ruszyl z pilka na prawej stronie i zagral przed bramke, gdzie centymetrow zabraklo, aby Kot umiescil pilke w siatce

23 min. Minuta przerwy na uzupelnienie plynow przez oba zespoly

16 min. Jonda uderzyl z dystansu - broni Lamlih

12 min. Dobra okazja Grunwaldu - Ciolek wylozyl pilke na ok. 16 metr do Maciongowskiego, ktory uderzyl obok slupka

9 min. Maciongowski niecelnie z boku pola karnego

7 min. Po dosrodkowaniu Ciolka obronca Piasta wybil pilke, doskoczyl do niej na ok. 20 metrze Jagodzinski i uderzyl obok bramki

Sedziowie: Slawomir Smaczny - Jakub Kolodziejczyk, Adam Adamus (Bytom)