Archiwum 2014

Grunwald - Swornica 1-1 (1-0)

(strona od¶wieża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1

93 min. Wolny dla Swornicy spod linii bocznej - wrzutka w pole karne i strzal glowa wysoko nad bramka

91 min. Ciolek z wolnego trafia w slupek

Sedzia dolicza 4 minuty

90 min. Slonecki ukarany zolta kartka po faulu na szarzujacym Ciolku

83 min. Brzozowski zagrywa do Stanislawskiego, obronca trafia w niego, Stasiu dochodzi do pilki i posyla ja obok bramkarza - sedzia nie uznaje gola sygnalizujac reke zawodnika Grunwaldu przy wykopie obroncy

80 min. Kowalski zagral na prawo do Wlodarczyka, ktory zszedl do srodka i uderzyl na bramke - pilka odbila się od poprzeczki, plecow bramkarza i wyszla na rog

78 min. Podwojna zmiana u gosci - za Fille wchodzi Benedyk, a za Franka wchodzi Sikorski

77 min. Ciolek z wolnego tuz nad bramka

72 min. U gosci zmiana - za Szynklarza wchodzi Bednarski

68 min. Zespoly uzupelniaja plyny

68 min. Brzozowski wrzuca w pole karne i Szpoton glowa wysoko nad bramka

66 min. Za Zalewskiego wchodzi M.Brzozowski

61 min. Za Dreszera wchodzi Szczygiel

58 min. Zieloni zaspali w defensywie i Scislo ruszyl sam na sam z Lamlihem, ktory swietnie wygarnal mu pilke spod nog

1-1 Jaworski, 54 min. - wrzutka w pole karne i najszybszy przy pilce byl Jaworski, ktory nie dal szans Lamlihowi

53 min. Za Kota wchodzi Stanislawski

47 min. Goscie blisko remisu - Scislo wchodzi z lewej strony pola karnego - nie ma spalonego - i uderza na bramke, Lamlih wybija pilke

46 min. Na druga polowe w zespole gosci pojawia się Bienias za Szampele

Do przerwy: 1-0

Sedzia dolicza 1 minute

42 min. Zalewski ruszyl z pilka i huknal z dystansu - bramkarz z problemami sparowal futbolowke na rog

38 min. Wlodarczyk konczy akcje strzalem - broni bramkarz

1-0 Ciolek, 35 min. (wolny) - Maciongowski ruszyl na przeboj i zostal sfaulowany na ok. 20. metrze; do pilki podszedl Ciolek i uderzyl kapitalnie przy slupku otwierajac wynik meczu

27 min. Znakomita okazja Grunwaldu - Ciolek wyprowadzil kontre, ktora mogl sam skutecznie sfinalizowac, ale gora byl bramkarz

23 min. Czas dla zespolow na uzupelnienie plynow

20 min. Ciolek z dystansu niecelnie

18 min. Ciolek z dystansu obok bramki

Swornica wiecej utrzymuje się przy pilce i czesciej byla pod brama Grunwaldu w pierwszym kwadransie gry

W skladzie Grunwaldu zabraklo dzisiaj kontuzjowanych Jagodzinskiego i Wolka.