Archiwum 2014

Relacja na zywo
Wesola - Grunwald 1-3 (1-1)

KONIEC: 1-3

86 min. Za Czaple wszedl Chmiel

85 min. Za Maciongowskiego wszedl Bryk

84 min. Za Kiepure wszedl Kowalski

82 min. Podwojna zmiana u gospodarzy - zeszli Stoklosa i Haftkowski, a weszli Koniarek i Cieszynski

1-3 Ciolek, 80 min. - kontra Zielonych, Brzozowski do Ciolka, ktory schodzi do srodka i kapitalnym strzalem zza pola karnego nie daje szans Matrasowi

1-2 Brzozowski, 79 min. - Kot zawinal na lewej stronie obronce i dogral w polu karnym do Brzozowskiego, ktory trafil przy slupku

75 min. Za Jaskiernie wchodzi Kuciel

73 min. Haftkowski ukarany zolta kartka

72 min. Zalewski tuz nad bramka zza szesnastk

Grunwald atakuje, ale bez efektu

63 min. Brzozowski z wolnego - broni Matras

62 min. Za Stanislawskiego wchodzi Kot

61 min. Haftkowski glowa - broni Lamlih

58 min. Wlodarczyk nie dal opuscic pilce boiska, zdazyl do niej i wrzucil w pole karne, Zalewski zgral glowa i Stanislawski probowal klatka piersiowa, zamiast noga, umiescic pilke w siatce, ale nie trafil w futbolowke

54 min. Kiepura odbiera pilke zawodnikowi Wesolej i zagrywa do Stanislawskiego, ktory mimo asysty obroncy uderzyl na bramke - Matras odbil pilke, nie było nikogo na dobitke

51 min. Ciolek zszedl z pilka z lewej strony do srodka i uderzyl tuz obok bramki

46 min. Zmiana w Grunwaldzie - za Szczygla wchodzi Brzozowski

Do przerwy: 1-1 - senny poczatek, dopiero bramka gospodarzy ozywila spotkanie

44 min. Ciolek uderzyl groznie nad bramka zza pola karnego

40 min. Kontra gospodarzy - Jaskiernia szybszy od Leckiego, ale strzelil bardzo niecelnie

37 min. Ciolek schodzi z lewej strony do srodka i decuduje się z dystansu na strzal - broni Matras

32 min. Stoklosa trafia zza szesnastki w slupek

1-1 Szpoton, 28 min. (karny)

28 min. Zalewski faulowany w polu karnym - sedzia dyktuje jedenastke

26 min. Thiam wjezdza w nogi Leckiego - CZERWONA kartka

1-0 Jaskiernia, 22 min. - w czasie przerwy w grze - zawodnik gospodarzy ulegl kontuzji - Szpoton zmienil buty i sedzia nie wpuscil go na boisko, gospodarze skutecznie wykorzystali nieobecnosc stopera i jednoczesnie kapitana Grunwaldu, Haftkowski odegral przed pole karne, jeden z zawodnikow Wesolej uderzyl, pilka trafila na 12 metr do wolnego Jaskierni, ktory nie dal szans Lamlihowi

13 min. Po strzale z wolnego Lesika z ponad 20 metrow pilka trafila w slupek

12 min. Po rogu na bramke Grunwaldu uderzyl Sarzala, pilka odbita wyszla na kolejny rog mijajac blisko bramke halembian

7 min. Maciongowski z dystansu - broni Matras

2 min. Ciolek uderzyl z wolnego zza naroznika pola karnego - pewnie broni Matras

Sedziowie: Marcin Filarski - Jacek Tokarski, Szymon Lezny (Opole)