Relacja na zywo
BKS - Grunwald 2-0 (1-0)

KONIEC: 2-0

Jeszcze po jednym strzale z obu stron i sedzia skonczyl mecz

91 min. Za Karcza wszedl Caputa

Sedzia doliczyl 3 minuty

87 min. Za Leckiego wszedl Bryk, a u gospodarzy za Wisniewskiego - Habdas

86 min. Pierwsza, znakomita okazja Grunwaldu - Kot puscil na lewej stronie Ciolka, ktory wrzucil w pole karne, Kot zgral glowa do Zalewskiego, a ten z bliska trafil w bramkarza

84 min. W szeregach BKS-u Brychlika zmienil Lewandowski

78 min. Ciolek ukarany zolta kartka

76 min. Za Iskrzyckiego wszedl Zelek

70 min. Za Brzozowskiego wszedl Kot

70 min. Karcz wycofal pilke przed linie 16. metra do Sobali, ktory uderzyl nieczysto w pilke i ta minela bramke

Grunwald atakuje, ale brakuje dokladnosci, wyjscia na pozycje

65 min. Po wolnym Ciolka obronca BKS-u wybil pilke przed pole karne, dobiegl do niej Lecki i oddal mocny strzal - Kozik pewnie zlapal futbolowke

57 min. Za Jagodzinskiego wszedl Kowalski

57 min. Po podaniu w pole karne Brychlik uderzyl nad bramka

2-0 Wisniewski, 53 min. - nieudana pulapka ofsajdowa Grunwaldu, Zdolski dogral przed bramke i Wisniewski wslizgiem zdobyl gola

52 min. Za Stanislawskiego wszedl Zalewski

49 min. Brzozowski faulowany przy linii bocznej pola karnego; Brzoza probowal zaskoczyc Kozika strzalem w krotki rog, ale ten pewnie zlapal pilke przed linia

46 min. Maciongowski ukarany zolta kartka

II polowa rozpoczela się o 17.50; oba zespoly wyszly bez zmian w jedenastkach

Do przerwy: 1-0 - zasluzone prowadzenie BKS-u; mecz rozpoczal się kilka minut przed 18.00, aby zdazyc przed ciemnosciami

Sedzia doliczyl 1 minute

39 min. Mocny strzal Iskrzyckiego zza pola karnego pada lupem Lamliha

32 min. Dwie kolejne szybkie akcje Grunwaldu nie znalazy adresata - najpierw po zagraniu z lewej strony w pole karne przez Maciongowskiego pilke wybil obronca, a po chwili dogranie Ciolka z prawej strony przelecialo przez pole karne

31 min. Po strzale Karcza z wolnego z 20-kilku metrow pewnie broni Lamlih

1-0 Karcz, 26 min. (glowa) - po dosrodkowaniu z rogu przez Czaickiego Karcz uciekl Kiepurze i glowa wpakowal pilke do siatki; ataki gospodarzy w koncu daly efekt

18 min. Zdolski zagrywa w pole karne do Brychlika, ktory obrotem gubi obronce i uderza nad spojeniem

11 min. Swietna szansa gospodarzy - Wisniewski przedarl się przy linii koncowej, uciekajac Wolkowi i dogral przed bramke, a Czaicki z bliska trafil w Lamliha i pilka wyszla na rog; po rogu Lamlih minal się z futbolowka, na szczescie ta wyszla za boisko

8 min. Strzal Karcza zza szesnastki minimalnie mija bramke Grunwaldu

W poniedziałek na Stadionie Miejskim w Bielsku walczono o ekstraklasowe punkty (Podbeskidzie - Belchatow), a dzisiaj jedenastki BKS-u i Grunwaldu mierza się o lll-ligowe oczka

Sedziowie: Piotr Skoczylas - Tomasz Baranski, Piotr Zroslak (Czestochowa)