Archiwum 2014

Grunwald - Małapanew 2-1 (1-1)

(strona od¶wieża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-1 - po koncowym gwizdku sedziego zawonicy gosci po heroicznej walce w '10' padli na murawe

92 min. Za Wlodarczyka wchodzi Kowalski

91 min. Ponownie Brzoza i lapie Fec

90 min. Po strzale Brzozowskiego broni Fec

Sedzia doliczyl 5 minut

2-1 Szpoton, 89 min. - po podaniu Ciolka Szpoton z blisk pokonal Fecia; ataki halembian w koncu zwieczone sukcesem

85 min. Kontra Grunwaldu - Maciongowski zagrywa do Ciolka, ktory uderza na bramke - Fec przenosi pilke nad poprzeczke

83 min. Czaplinski ukarany zolta kartka

80 min. Zmiana u gosci - boisko opuscil Baingo, a wszedl Kwasik

71 min. Strzal Maciongowskiego Fec sparowal na rog

70 min. Marzec zawinal za szesnastki nad bramka

69 min. Wlodarczyk ukarany zolta kartka

65 min. Po rogu Ciolka Stanislawski uderzyl glowa obok bramki

65 min. Szpoton zdecydowal się na strzal z dystansu - bramkarz sparowal uderzenie na rog

61 min. Za Zalewskiego wszedl Stanislawski

59 min. Po wolnym Ciolka dwoch zawodnikow gosci zderzylo się wybijajc pilke, ktora przeszla minimalnie nad bramka

58 min. Za Meryka wszedl Karabin

49 min. Brzoza robi przekladanke przed i w polu karnym gosci i uderza - golkiper Ozimka wybija pilke na rog

47 min. Po dosrodkowaniu w pole karne Brzozowski z bliska trafil strzalem glowa w bramkarza

46 min. Za Kota wszedl Brzozowski

Do przerwy: 1-1

45+2 min. po wrzutce w pole karne Wolek w doskonalej sytuacji strzelil glowa w bramkarza

45+1 min. Po wolnym Meryka Lamlih wypuscil pilke z rak, na szczescie pilke zmierzajaca do siatki wybil Wolek

Sedzia doliczyl 2 minuty

44 min. Po podaniu Ciolka do pilki dochodzi Lecki i strzela obok bramki

39 min. Maciongowski zagrywa na lewo do Ciolka, ktory podaje przed bramke do Zalewskiego i ten znowu marnuje setke - strzela z bliska nad bramka

36 min. Za Jagodzinskiego (kontuzja z pierwszego meczu daje mu się we znaki) wchodzi Kiepura

36 min. Jagodzinski z rogu zagrywa przed bramke do Ciolka, ktory strzela nad bramka

32 min. Kolejna setka Zielonych - aktywny Wlodarczyk podaje do Maciongowskiego, ktorego strzal trafia pod nogi Zalewskiego i ten majac pusta bramke strzela obok niej

31 min. Swietna okazja Grunwaldu - Zalewski wypuszcza Ciolka, ktory podaje do Wlodarczyka, a ten strzela w dogodnej okazji obok bramki

30 min. Dluga pilka na Borowca, do pilki na 16. Metr wychodzi Lamlih i Borowiec strzela niecelnie

20 min. CZERWONA dla Cembolisty - jeszcze przed wykonaniem rogu Cembolista uderzyl na linii bramkowej Lamliha i sedzia bez wahania usunal zawodnika gosci

20 min. Marzec wszedl w pole karne i uderzyl w krotki rog - Lamlih wybil na rog

1-1 Szpoton, 17 min. (glowa) - po rogu Jagodzinskiego Szpoton glowa pokonal Feica

0-1 Marzec, 11 min. (karny) - Marzec trafia w lewy rog bramki, Lamlih mimo ze wyczul strzelca, nie byl w stanie obronic precyzyjnego strzalu

10 min. Przy walce o pilke Czaplinskiego i Wolka w polu karnym pilka odbija się od reki Wolka i sedzia dyktuje jedenastke

4 min. Czaplinski z dystansu - niecelnie

2 min. W odpowiedzi Cembolista z woleja - obok bramki

1 min. Wlodarczyk uderzyl z dystansu - broni Fec

Sędziowie: Wojciech Kretek - Tomasz Zembski, Maciej Jankowski (Bytom)

Lamlih - Łęcki, Szpoton (kpt), Wolek, Szczypior - Włodarczyk, Maciongowski, Jagodziński, Ciołek - Kot, Zalewski
Rezerwa: Soldak - Kiepura, Kowalski, Brzozowski, Bryk, Szczygieł, Stanisławski
Trener: Bratek