Archiwum 2014

Polonia - Grunwald 3-1 (1-0)

KONIEC: 3-1

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min. Po strzale Ciołka bramkarz z trudem wybił piłkę na róg

3-1 Broniewicz, 87 min. (głową) - pierwszy róg Polonia rozegrała bez gwizdka sędziego i musiała go powtórzyć; drugi róg - dośrodkowanie Walesy - gospodarze zamienili na gola

86 min. Za Kiepurę wszedł Kowalski

85 min. Zieliński w ostatniej chwili powstrzymany wslizgiem przez Łęckiego

81 min. Kot ukarany żółtą kartką

78 min. Okazja Grunwaldu - po rogu Jagodzinskiego Maciongowski główkowal obok bramki

76 min. Za Stanislawskiego wszedł Kot

75 min. Za Stefanskiego wszedł Cyganek

72 min. Broniewicz ukarany żółtą kartką

68 min. Za Cempę wszedł Zieliński

66 min. Za Włodarczyka wszedł Jagodziński

65 min. Zszedł Grube, a w jego miejsce pojawił się Walesa

2-1 Cempa, 63 min. - zakotlowalo się pod bramką Grunwaldu, Soldak odbił strzał jednego z zawodników gospodarzy, ale przy dobie Cempa był bezradny

61 min. Po strzale Lachowskiego broni Soldak

55 min. Za Sadowskiego wszedł Krysian

55 min. Szczygieł ukarany źółtą kartką

1-1 Ciołek, 52 min. - kapitalne uderzenie Ciołka z dystansu w okienko bramki Polonii

47 min. Po rogu Brzozowskiego Wolek głową strzelił tuż nad poprzeczką

46 min. Po krótko rozegranym rogu Brzozowski uderzył w krótki róg, bramkarz wybił na korner

Do przerwy: 1-0
Polonia w ciągłym ataku, Zieloni z kolei atakują sporadycznie

34 min. Za Dreszera wszedł Szczygieł

30 min. Cempa źle złożył się do strzału i w konsekwencji uderzył niecelnie

23 min. Dreszer celnie z dystansu

22 min. Po dośrodkowaniu Banaś i Cempa głową tuż obok bramki

20 min. Cempa próbował piętą, ale niecelnie

1-0 Cempa, 6 min. (głową) - po dośrodkowaniu Sadowskiego z lewej strony boiska Cempa głową z bliska pokonał Soldaka

Sędziowie: Łukasz Sowada - Damian Picz, Dariusz Kochanek (Opole)