16.09.2014 Grunwald - GKS Katowice 1-1 (0-1)

R.Gurbisz - R.Burdzik (kpt), K.Aruczan, J.Wojtaczka, D.Chmielarski, A.Bartoszek - A.Zdebel (66. P.Szulik), A.Gosz (55. M.Tarabura), M.Kowalczyk, P.Majchrzyk (69. M.Krawczyk) - D.Ogłoza
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

0-1 27 min.
1-1 A.Zdebel, 58 min. (po dośrodkowaniu P.Majchrzyka)

W meczu z GKS Katowice podopieczni Dariusza Czecha zdobyli drugi punkt w sezonie. Choć na początku spotkania optyczna przewaga należała do gości, to zieloni bardzo dobrze się bronili i sami stworzyli sobie parę sytuacji do zdobycia gola. W 18. minucie D.Ogłoza minął dwóch obrońców i znalazł się w sytuacji sam na sam ale jego strzał lewą nogą złapał bramkarz gości. Przyjezdni wyszli na prowadzenie w 27. minucie. Po rzucie rożnym jeden z piłkarzy gości uderzył głową z 5-6 metrów i nie dał szans R.Gurbiszowi. Gospodarzy ta strata nie załamała i już chwilę później mogli doprowadzić do remisu. Oko w oko z bramkarzem gości ponownie stanął D.Ogłoza, ale bramkarz znów okazał się lepszy. Druga połowa wyglądała podobnie, GieKSa miała przewagę w polu a Grunwald próbował się odgryzać po grze z kontry. Wyrównanie przyszło w 58. minucie. P.Majchrzyk przedarł się lewą stroną i dośrodkował w pole karne, piłki nie sięgnął golkiper gości a zamykający akcję A.Zdebel pewnie trafił do siatki. Jeszcze w końcówce spotkania goście mieli 'setkę' ale świetną interwencją popisał się R.Gurbisz i mecz zakończył się remisem.