30.08.2014 Grunwald - AF Silent Dąbrowa Górnicza 0-3 (0-2)

R.Gurbisz (36. Ł.Kurpas) – R.Burdzik (kpt), K.Aruczan, J.Wojtaczka, D.Chmielarski (65. M.Brachmański) – A.Bartoszek – A.Zdebel (65. K.Witek), M.Kowalczyk, P.Szulik (36. A.Gosz), M.Tarabura (36. P.Majchrzyk) – D.Ogłoza (65. M.Krawczyk)
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej Grunwald przegrał u siebie z Silentem Dąbrowa Górnicza 0-3. Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu gości i to oni schodzili na przerwę prowadząc 2-0. Podopieczni trenera Czecha przebudzili się dopiero w drugiej połowie i zaczęli grać z liderem rozgrywek jak równy z równym. Dwukrotnie oko w oko z bramkarzem gości stanął D.Ogłoza, ale golkiper dwa razy okazał się lepszy. Zieloni próbowali także strzałów sprzed pola karnego ale bramkarz przyjezdnych nie dał się pokonać. Na 10 minut przed końcem goście zdobyli trzeciego gola, ale trzeba podkreślić, że padł on z ewidentnego spalonego. Podsumowując mecz, piłkarze Grunwaldu mogą być zadowoleni z gry w drugiej połowie, a mecz, choć przegrany, był lepszy w ich wykonaniu niż pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami.