Polonia ŁG - Małapanew 1-2
Rekord - Wesoła 3-1

KONIEC: 6-2

Sedzia doliczyl 2 minuty

6-2 T.Damrat, 85 min. - po podaniu Szatkowskiego zmiennik T.Damrat trafia po raz drugi

84 min. Za Bachora wszedl Matyja

83 min. Za Kota wszedl Kowalski

5-2 T.Damrat, 79 min. - z bliska po kolejnym błędzie

77 min. Za Dudka wszedł T.Damrat

77 min. Kolejna okazja gospodarzy (ponownie Dudek), ale gora Soldak

4-2 Dudek, 75 min. - Szczypior za slabo do Soldaka, pilke przejął Szatkowski i dogral do Dudka, a ten trafil do pustej bramki

73 min. Po rogu Kilińskiego niepilnowany Damrat głową uderzyl nad bramką

66 min. Za Pindrala wszedl Rychlewicz

65 min. Za Kapłona wszedł Czajkowski

3-2 Kiliński, 63 min. - niedluga radosc halembian, blad Kiepury w obronie i Kiliński trafia w długi róg

2-2 Zalewski, 60 min. - Ciołek uciekł lewą stroną i dograł przed bramke do Zalewdkiego, ktory pokonal Kasprzika

56 min. Podwójna zmiana w Grunwaldzie - za Dreszera wszedl Stanislawski, a za Wlodarczyka - Jagodziński

56 min. Damrat uderzył z ponad 20 metrow obok bramki

47 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

Do przerwy: 2-1 - Ruch przeważa i z kilku sytuacji wykorzystał dwie

2-1 Szatkowski, 43 min. - bramka do szatni - Wolek dał się przepchnąć zawodnikowi Ruchu, ktory podał Szatkowskiemu, a ten strzałem od slupka nie dał szans Soldakowi

41 min. Po dosrodkowaniu Wlodarczyka Zalewski głową obok bramki

36 min. Zawodnik gospodarzy w ostatniej chwili zablokowany

28 min. Po rogu i strzale Damrata kapitalnie piłkę wyciągnął Soldak

25 min. Dobra akcja gospodarzy zakonczona strzałem Kilińskiego i obroną Soldaka

19 min. Dudek przestrzelił z boku pola karnego

16 min. Wlodarczyk staje przed szansą, ale dosrodkował zamiast uderzyć

15 min. Szatkowski z dystansu - broni na raty Soldak

1-1 Ł.Damrat, 9 min. - Zieloni prosili się o bramkę w ostatnich akcjach; dosrodkowanie z prawej strony na gola z 5 metrow zamienil kapitan miejsowych

8 min. Soldak broni strzał z bliska Polaka

0-1 Kot, 4 min. - nieudana pułapka ofsajdowa i Kot w sytuacji sam na sam strzela przy slupku

3 min. Okazja Szatkowskiego - obronca Grunwaldu w ostatniej chwili wybija mu spid nog

W Grunwaldzie brakuje pauzujacego za kartki Maciongowskiego i kontuzjowanego Szpotona

Sędziowie: Wojciech Kretek - Rafał Lasyk, Tomasz Zembski (Bytom)