K.Fojcik - A.Rostek, J.Kubica (kpt), P.Rostek, P.Kasperczyk, J.Nocoń, M.Rejmer, M. Wójcik, J.Sobstyl
Na zmiany wchodzili: R.Pawluk, S. Miziak
Rez.: P.Itman, M.Legęza, M.Ćwik
Trener: Andrzej ZIOB
Kierownik: Stefan KUBICA

W meczu 8. kolejki podopieczni Andrzeja Zioba zremisowali z Uranią 2-2. Pierwszą bramkę zdobył M.Wójcik w 23 minucie. Po dobrym podaniu z lewej strony minął obrońców Uranii i posłał piłkę do siatki obok wychodzącego bramkarza. Do przerwy zieloni mogli podwyższyć wynik, ale sztuka ta już im się nie udała i na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem. Niestety zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy goście wyrównali. Strata w środku pola przy wyprowadzaniu piłki i jeden z zawodników Uranii po minięciu obrońców nie dał szans K.Fojcikowi. Na prowadzenie goście wyszli w 47 minucie. Jeden z zawodników przyjezdnych próbował uderzać na bramkę zielonych ale zamiast strzału wyszło mu podanie do kolegi z zespołu, który mając przed sobą tylko bramkarza nie zmarnował okazji. Gospodarze dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku i śmielej zaatakowali, co przyniosło skutek w 60 minucie. M.Wójcik uderzył tuż przy słupku i dał remis swojej drużynie. Zieloni mogli jeszcze pokusić się o zwycięstwo ale w kolejnej akcji zabrakło już szczęścia, a po chwili sędzia zakończył zawody.

W drugim meczu 8. kolejki: Wawel Wirek - Józefka Chorzów 1-1

Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć powiększenie.

Dodał: sw_franek 30.10.2014 (Thursday) 23:05