Archiwum 2014

Grunwald - Podbeskidzie II 6-6 (3-4)
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 6-6

6-6 Brzozowski, 90+2 min. - po rogu na bramkę gości strzelił głową Szczygieł i Brzozowski z bliska doprowadził do wyrównania w tym emocjonującym meczu

92 min. kolejna sytuacja Grunwaldu - Zalewski strzelił obok bramki

91 min. za Cisse wszedł Wajdzik

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. po rogu Kowalski głową trafił w poprzeczke

90 min. Brzozowski z wolnego zagrał na prawą stronę do Łęckiego, który uderzył pod poprzeczkę i Madejski przeniósł futbolówkę nad bramką

88 min. Strzał Śpiączki paruje Lamlih

88 min. Ciołek zza pola karnego - broni Madejski

82 min. Cisse wszedł w pole karne Grunwaldu i blokowany strzelił w ręce Lamliha

5-6 Stanisławski, 81 min. - Maciongowski wszedł w pole karne z prawej strony i dograł wzdłuż pola bramkowego, Stanisławski zamknął akcję na długim rogu

79 min. Za Kota wszedł Stanisławski

77 min. Za Byrskiego wszedł Chmielewski

76 min. Byrski ukarany żółtą kartką

75 min. Za Włodarczyka wszedł Kowalski

74 min. Zalewski ukarany żółtą kartką

74 min. Za Wolka wszedł Szczygieł

68 min. Za Jonkisza wszedł Kowaliczek

67 min. Gladus zza pola karnego trafił w poprzeczkę

61 min. Po strzale Brzozowskiego lot piłki zmienił Kot i bramkarz bronił na raty

60 min. Jonkisz ukarany żółtą kartką

4-6 Okińczyc, 58 min. - Byrski dograł przed bramkę, a tam piłkę dziubnął Okińczyc i piłka wpadła do siatki

54 min. Mógł być remis - Ciołek wyłożył piłkę przed pole karne do Brzozowskiego, który uderzył centymetry obok słupka

53 min. Za Jagodzinskiego wszedł Kiepura

4-5 Śpiączka, 53 min. - kontra gości, Cisse podaje do Byrskiego, który zostaje zablokowany przez Wolka, piłka trafia pod nogi Śpiączki, który kompletuje hat tricka

52 min. Ciołek poszedł lewym skrzydłem i w sytuacji sam na sam górą Madejski

4-4 Ciołek, 46 min. - (8-9 sekunda II polowy) znakomite otwarcie halembian, Ciołek wszedł w pole karne z lewej strony i mimo faulujacego rywala utrzymał się przy piłce i trafił po długim rogu

46 min. Za Łaciaka wszedł Walkiewicz

Do przerwy: 3-4 - dzieje się w Halembie

3-4 Śpiączka, 45+2 min. (wolny) - po faulu na Śpiączce sedzia podyktował wolnego z 23-24 metrów; Śpiączka uderzył na bramkę i piłka po rykoszecie zmyliła Lamliha i wpadła w przeciwny róg

45+1 min. Włodarczyk z dystansu - broni Madejski

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min. Ciołek dośrodkował w pole karne i pilka odbiła się od Zalewskiego, a nastepnie obrońca wybił futbolówke

44 min. Brzozowski z dystansu niecelnie

41 min. Brzozowski wrzucił w tempo za plecy obrońców do Kota, który dziubnął piłkę i Madejski instynktownie wybił piłkę na róg

3-3 Maciongowski, 37 min. - po rogu Włodarczyka Maciongowski kapitalnym wolejem doprowadził do remisu

2-3 Cisse, 35 min. (głową) - po dośrodkowaniu z prawej strony Okińczyca Cisse zamknął akcję na długim słupku celną główką

34 min. Gladus ukarany żółtą kartką

32 min. Wolek ukarany żółtą kartką

29 min. Lamlih zahacza pedzacego Cisse - KARNY

28 min. Kot zza linii 16. metra wysoko nad bramką

26 min. Maciongowski z dystansu obok bramki

2-1 Zalewski, 24 min. - po strzale Maciongowskiego w slupek piłkę do siatki dobił Zalewski

22 min. Po rogu Włodarczyka Maciongowski głową tuż obok słupka

21 min. Ciołek wrzucił z lewej strony, Zalewski uderzył głową i bramkarz sparował piłkę na róg

1-1 Grabski, 20 min. (samobójcza) - Grabski niefortunne podał do własnego bramkarza i pilka wpadła do siatki

18 min. Śpiączka głową tuż obok bramki

16 min. Brzozowski z dystansu - broni Madejski

16 min. Kontra Grunwaldu - Kot przegrywa pojedynek z obrońcą

16 min. Wolek blokuje w polu karnym uderzenie Cisse

14 min. Cisse stanął oko w oko z Lamlihem, jednak nie wyszedl mu ten strzał

0-1 Śpiączka, 11 min. (głową) - po rogu Byrskiego Śpiączka bez problemu wpakował piłkę głową do siatki

11 min. Łęcki wybił spod nóg pilkę wchodzacemu w pole karne Byrskiemu

6 min. Szarża Włodarczyka prawą stroną, dograł przed bramkę, ale obrońca wybił piłkę

3 min. Śpiączka zza narożnika szesnastki uderzył po długim rogu - Lamlih wybił piłkę na róg

2 min. Kot będąc przed szesnastką za daleko wypuścił sobie piłkę i obrońca mu ją wybił

100. mecz ligowy w I zespole Grunwaldu rozgrywa dzisiaj Łukasz Maciongowski.

Sędziowie: Maciej Kosarzecki – Damian Picz, Michał Mazurek (Opole)

Lamlih - Łęcki (kpt), Wolek, Szczypior - Jagodziński, Maciongowski - Włodarczyk, Brzozowski, Ciołek - Zalewski - Kot
Rezerwa: Soldak - Kowalski, Bryk, Dreszer, Kiepura, Stanisławski, Szczygieł
Trener: Bratek