Archiwum 2014

Relacja na żywo
Grunwald - Ruch II 1-1 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1 - po walce do końca halembianie ponownie zdobyli punkt, 4. z rzędu u siebie
Był to 10. mecz Grunwaldu bez wygranej (4 remisy i 6 porażek)

93 min Soldak broni strzał z wolnego Urbańczyka

Sędzia doliczył 4 minuty

87 min podwojna zmiana u gości - za Szala i Janika weszli Olejniczak i Bobryk

1-1 Zalewski, 87 min (głową ) - Zieloni w końcu dopięli swego; po dośrodkowaniu Maciongowskiego Lech nie zdołał wybić piłki i Zalewski z bliska głową wepchnął piłkę do siatki

86 min Stanisławski niecelnie

84 min po wrzutce Stanisławskiego Zalewski główkował przed bramkę, gdzie Kowalski nie zdołał umieścić piłki w siatce

83 min Brzozowski z wolnego z ok. 25 metrów uderzył obok słupka

81 min Zmiana - za Szewczyka wszedł Węgrzyn

79 min Zmiana - za Włodarczyka wszedł Kowalski

76 min gorąco pod drugą bramką - Janik wyłożył piłkę Wlodyce, który uderzył nad bramką

75 min Zalewski podał do wchodzącego w pole karne Łęckiego - jego strzał kapitalnie sparował Lech

68 min Ciołek urwał się obrońcy, wszedł w pole karne i uderzył - Lech sparował strzał, dobitka Zalewskiego również padła łupem bramkarza gości

64 min Zmiana - za Wolka wszedł Stanisławski

56 min Zmiana - za Kota wszedł Szczygieł

51 min Zalewski ukarany żółtą kartką

49 min Strzał Brzozowskiego broni Lech

49 min Kwiatkowski ruszył lewą stroną i trafił w boczną siatkę

Do przerwy:
Łaziska 0-0 Górnik II, Piast II 1-0 Jastrzębie

Do przerwy: 0-1

45 min Włodarczyk bardzo niecelnie

44 min ponownie Janik z dalsza obok bramki

41 min Janik z dystansu - broni Soldak

40 min strzał Maciongowskiego wysoko nad bramką

37 min Ciołek ukarany żółtą kartką za protesty

37 min po rogu Włodarczyka strzał głową Zalewskiego trafił w obrońcę - halembianie sygnalizowali zagranie ręką; po chwili inny obrońca został trafiony w rękę, ale sędzia nie zareagował

34 min po wrzutce z wolnego Janika Brodziński główkował nad bramką

30 min Janik z dystansu uderzył obok bramki

28 min Szewczyk zakończył rajd niecelnym strzałem

0-1 Włodyka, 21 min - kontra gości, Włodyka podał do Janika, który odegrał mu na wolne pole i Soldak w sytuacji sam na sam był bezradny

15 min uderzenie Kwiatkowskiego zza szesnastki obok bramki

14 min Strzał Ciołka po kontrze broni Lech

12 min strzał Włodyki z dystansu obok słupka

10 min Lech broni strzał Kota

8 min Okazja z drugiej strony - Brodziński podciął piłkę nad Soldakiem, który zdołał odbić piłkę i ta wyszła, kontrolowana przez Szczypiora, na róg

6 min Setka Grunwaldu - po rogu Włodarczyka i zamieszaniu pod bramką Zalewski podał do Kota, który przegrał pojedynek z Lechem

4 min Strzał Zalewskiego z boku pola karnego broni Lech