Młodzicy 2003: Wawel Wirek - Grunwald 2-0

09.11.2014 Wawel Wirek - Grunwald 2-0 (0-0)

F.Oleszycki - J.Kubica (kpt), A.Rostek - P.Rostek, M.Wójcik, J.Nocoń, M.Rejmer - R.Pawluk, J.Sobstyl
Na zmiany wchodzili: B.Stępiński, P.Itman, O.Ociepka
Trener: Andrzej ZIOB
Kierownik: Stefan KUBICA

1-0, 40 min.
2-0, 55 min.

Młodzicy Grunwaldu przegrali w swoim przedostatnim meczu w Wirku 0-2. W pierwszej połowie więcej z gry mieli gospodarze, ale w bramce zielonych bardzo dobrze spisywał się F.Oleszycki, który nie dał się pokonać. Kolejno sparował uderzenie zmierzające pod poprzeczkę, obronił groźny strzał sprzed pola karnego i pewnie złapał uderzenie z bliska. Ponadto dwa uderzenia piłkarzy gospodarzy były niecelne. Halembianie najlepszą okazję na gola mieli po uderzeniu P.Rostka, jednak bramkarz miejscowych zdołał złapać piłkę.
W drugiej połowie to zieloni mogli otworzyć wynik spotkania, jednak nie potrafili wykorzystać błędu obrońcy i bramkarza Wawla a chwilę później sami stracili bramkę. Jeden z piłkarzy gospodarzy przedarł się przez obronę, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Pięć minut później bramkarz miejscowych obronił strzał O.Ociepki, a w 54. minucie M.Rejmer z rzutu wolnego trafił w mur. Rozstrzygnięcie nastąpiło minutę później, kiedy jeden z zawodników gospodarzy z bliska ustalił wynik spotkania. Wawel jeszcze w końcówce mógł podwyższyć wynik, ale F.Oleszycki okazał się lepszy w sytuacji sam na sam.

Dodał: sw_franek 10.11.2014 (Monday) 17:28