Trampkarze 2001: Orbita Bukowno - Grunwald 2-3

08.11.2014 Orbita Bukowno - Grunwald 2-3 (1-2)

2-3 70 min.

Ł.Kurpas (65. R.Gurbisz) - R.Burdzik, K.Aruczan, J.Wojtaczka, D.Chmielarski - A.Zdebel (65. M.Tarabura), A.Bartoszek (65. M.Borończyk), K.Witek (kpt) (55. A.Gosz), M.Kowalczyk - P.Szulik (45. P.Majchrzyk), D.Ogłoza (65. M.Krawczyk)
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

W swoim ostatnim meczu trampkarze Grunwaldu wygrali z Orbitą Bukowno 3-2. Mecz nie zaczął się najlepiej dla zielonych bowiem już po pięciu minutach było 1-0. W polu karnym gości doszło do zamieszania i jeden z zawodników gospodarzy z bliska pokonał Ł.Kurpasa. Halembianie nie załamali się takim obrotem sprawy i już po chwili był remis. Po rzucie rożnym R.Burdzika jeden z piłkarzy miejscowych zagrał ręką w polu karnym i sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł J.Wojtaczka i doprowadził do wyrównania. Ten sam zawodnik pięć minut później dał swojej drużynie prowadzenie. Ponownie z rogu zacentrował R.Burdzik a obrońca gości głową wpakował piłkę do siatki. Do przerwy wynik już się nie zmienił.
Jak pierwszą połowę Grunwald zaczął źle, tak drugą miał już zdecydowanie lepszą i w miarę upływu czasu podwyższył wynik. R.Burdzik zagrał wzdłuż linii bocznej do M.Kowalczyka, ten nie dał sobie odebrać piłki i odegrał do D.Ogłozy, a napastnik zielonych znalazł na dalszym słupku P.Majchrzyka, który dopełnił formalności. Goście do końca spotkania kontrolowali jego przebieg, a gospodarzy było stać jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki w ostatniej minucie gry.