Archiwum 2014

Grunwald - Piast II 1-1 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1; walka do końca ponownie przyniosla efekt punktowy, tym razem ze wzmocnionym Piastem

92 min. Maciongowski z dystansu niecelnie

91 min. Po wolnym Janczyk uderzył głową obok bramki

Sędzia doliczył 3 minuty

87 min. Za Zalewskiego wszedł Bryk

1-1 Brzozowski, 86 min. (karny)

85 min. Szybko wykonany wolny przez Brzozowskiego, który długim podaniem uruchomił Dreszera, ten wszedł w szesnastkę i piłka trafiła w rękę Mokwy - KARNY

76 min. Za Kubika wszedł Kwaśniewski

75 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

Grunwald naciska; bramka wisi w powietrzu

74 min. Zamieszanie pod bramką Piasta; goście wyszli obronną ręką

70 min. Zieloni znowu bliscy wyrównania - Maciongowski wszedł z lewej strony w pole karne i wyłożył piłkę Kowalskiemu, którego strzał został zablokowany i piłka przeszła nad poprzeczką

68 min. Kiepura ukarany żółtą kartką

60 min. Świetna okazja do wyrównania - Kowalski otrzymał piłkę w pole karne od Brzozowskiego i mając przed sobą bramkarza podciął nad nim futbolówkę, jednak obok bramki

59 min. Za Jagodzinskiego wszedł Kowalski

58 min. Po rogu Brzozowskiego Dreszer zza pola karnego wysoko nad bramką

53 min. Dziczek zamknął akcję na długim słupku - główka minęła bramkę

52 min. Za Kota wszedł Dreszer

46 min. Za Hanzela wszedł Dziczek

Do przerwy: 0-1

Sędzia doliczył 1 minutę

0-1 Hanzel, 40 min. - po podaniu z prawej strony Janczyka Hanzel mimo asysty Wolka trafił celnie w róg bramki Grunwaldu

39 min. Zalewski mocno z wolnego z ponad 30 metrów - broni Szmatuła

38 min. Strzał Janczyka broni Soldak

37 min. Kot ukarany żółtą kartką

36 min. Soldak broni strzał Mokwy

34 min. Jagodziński zgubił piłkę w polu karnym na rzecz Janczyk, który uderzył na bramkę i Soldak sparował strzał

31 min. Brzozowski z dystansu bardzo niecelnie

30 min. Po dośrodkowaniu Podgórskiego z wolnego głową uderzył Martinez i Soldak sparował futbolówkę na róg; kolejna dobra okazja gości

Goście w ataku pozycyjnym, Grunwald w defensywie

25 min. Hadj Said z dystansu uderzył obok bramki

23 min. Pierwsza setka w meczu - Podgórski zagrał w pole karne do niepilnowanego Hałgasa, który z ok. 9-10 metrów trafił w słupek

14 min. Paskuda ukarany żółtą kartką

11 min. Po dośrodkowaniu Podgórskiego Maciongowski ubiegl Janczyka wybijając piłkę tuż obok słupka własnej bramki

W Grunwaldzie brakuje pauzującego za kartki Ciołka i kontuzjowanych Włodarczyka i (od dłuższego już czasu) Szpotona

Soldak - Łęcki (kpt), Wolek, Szczygieł, Kiepura - Stanisławski, Maciongowski, Jagodziński, Brzozowski - Kot, Zalewski
Rezerwa: Radkiewicz - Bryk, Dreszer, Kowalski, Nowicki, Szczypior
Trener: Bratek