Archiwum 2014

Swornica - Grunwald 3-0 (1-0)

KONIEC: 3-0 - Zimę Grunwald spędzi "pod kreską"
słaba pierwsza połowa Grunwaldu, ciut lepsza druga, kilka okazji do wyrównania, a skończyło się katastrofą, karny na 2-0 dobił halembian

91 min. Jeszcze jedna okazja Swornicy - Słonecki przegrywa pojedynek z Soldakiem

Sędzia doliczył 3 minuty

Podwójna zmiana u gospodarzy - zeszli Ścisło i Bienias, a weszli Benedyk i Twardowski

3-0 Ścisło, 84 min. - Jaworski wystawił w polu karnym piłkę do Ścisły, który dopełnił formalności

81 min. Za Bednarskiego wszedł Filla

2-0 Ścisło, 80 min. (karny)

79 min. Łęcki zahaczyl w polu karnym Bednarskiego - KARNY i żółta kartka dla kapitana Grunwaldu

77 min. Za Wolka wszedł Bryk

75 min. Jaworski z dystansu niecelnie

70 min. Dreszer uciekł dwóm obrońcom, wszedł w pole karne i uderzył przy słupku - bramkarz odbił strzał na róg

69 min. Za Szczygła wszedł Dreszer

67 min. Kot bliski zmiany lotu piłki po strzale Brzozowskiego

60 min. Po wrzutce z wolnego w pole karne Grunwaldu Słonecki "podał" piłkę Soldakowi

57 min. Pedzacy Słonecki powstrzymany przez Soldaka

54 min. Po podaniu Stanisławskiego z prawej strony Kot w 100% sytuacji źle uderzył na bramkę

50 min. Za Włodarczyka wszedł Kowalski

49 min. Surowiak ukarany żółtą kartką

47 min. Po dośrodkowaniu Włodarczyka Kot głową uderzył obok bramki

46 min. Za Zalewskiego wszedł Kot

Do przerwy: 1-0 - słaba I połowa Grunwaldu

39 min. Powinno być 2-0 - rozklepana obrona Grunwaldu, Surowiak zagrał z lewej strony przed bramkę i nadbiegajacy Jaworski nie trafił z kilku metrów do siatki

30 min. Po zagraniu Maciongowskiego obrońca gospodarzy o mało nie pokonał własnego bramkarza

1-0 Jaworski, 27 min. - Kombinacyjnie rozegrany wolny gospodarzy, ale też i błąd obrońców Grunwaldu, że nie wybili piłki i Jaworski szpicem pokonał Soldaka

21 min. Świetna akcja gospodarzy w polu karnym Grunwaldu - Bienias nad bramką

17 min. Ścisło nad bramką

16 min. Po strzale Ścisły z dystansu kapitalnie piłkę sparował Soldak - w sukrs przyszedł mu chyba słupek

12 min. Kąśliwy strzał Brzozowskiego obok bramki

2 strzały gospodarzy bardzo niecelne

5 min. Po rogu Włodarczyka Zalewski głową wysoko nad bramką

5 min. Po strzale Brzozowskiego bramkarz wybił piłkę przed siebie i obrońca Swornicy , który byl najszybciej przy piłce, kopnął tuż nad poprzeczką

Sędziowie: Piotr Skoczylas - Tomasz Barański, Piotr Zroślak (Częstochowa)

Halembianie dzisiaj bez Kiepury (pauzuje za kartki) i Ciołka (wyjechał do Anglii)