Grunwald - Skalnik 4-0 (3-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 4-0

86 min. Za Maciongowskiego wszedł Kowalski

85 min. Strzał Dreszera broni Bąk

83 min. Za kontuzjowanego Kowalczyka wszedł Klimisz

78 min. Za kulejącego Jaskiernię wszedł Włodarczyk

77 min. Kot wszedł w pole karne z prawego skrzydła, minął obrońcę i uderzył na bramkę, jednak bramkarz wyciągnął piłkę na róg

74 min. Za Wasilewskiego wszedł Dec

72 min. Bajor ukarany żółtą kartką

70 min. Za Szpotona wszedł Szczygieł

4-0 Jaskiernia, 66 min. - bramkarz gości podał piłkę do własnego obrońcy tak, że przejął ją Jaskiernia i strzelił obok wychodzącego golkipera

62 min. Strzał D.Płazy w okienko - broni Soldak

54 min. Okazja bramkowa Grunwaldu - Dreszer uciekł lewą stroną, wszedł w pole karne i uderzył obok bramki

49 min. Z.Bąk uderzył z 17 metrów obok bramki

46 min. Za Szajwaja wszedł Z.Bąk

3-0 Kot, 45+1 min. - Kot przejął przed polem karnym piłkę i uderzył w długi róg nie do obrony

Sędzia doliczył 1 minutę

2-0 Wolek, 37 min. (głową) - po dośrodkowaniu Dreszera Wolek posłał piłkę głową przy słupku

35 min. Wymuszona zmiana w Grunwaldzie - za kontuzjowanego Brzozowskiego (odnowił mu się uraz) wszedł Kot

33 min. Brzozowski posyła piłkę nad bramkarzem do siatki, ale ciut wcześniej sędzia zasygnalizował spalonego

32 min. Parada ukarany żółtą kartką

24 min. Pierwszy groźny strzał gości - Kowalczyk uderzył zza pola karnego obok bramki

23 min. Maciongowski przedarł się przy linii końcowej pola karnego i dograł przed bramkę, gdzie Brzozowski nie doszedł do piłki, a Dreszer został zablokowany

1-0 Brzozowski, 20 min. - Jaskiernia zagrał na wolne pole do Brzozowskiego, który przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem

Piłkarzom od kilku minut towarzyszy padający grad

Oblężenie bramki Skalnika - obrońcy blokują strzały Grunwaldu

12 min. Brzozowski zagrał w uliczkę do Haftkowskiego, który uprzedził obrońcę i wyszedł sam na sam z bramkarzem z boku pola karnego - Bąk wybił piłkę na róg

11 min. Akcja Dreszera i jego celny strzał - bramkarz bez problemu broni

8 min. Jagodziński zza pola karnego trafił w poprzeczkę

5 min. Po rogu Jaskierni główkował Szpoton i obronca wybił piłkę zmierzającą przy słupku

3 min. Strzał Jagodzińskiego zza szesnastki obok bramki

Sędziowie: Miłosz Widlarz – Wacław Bąk, Grzegorz Janoszek (Żywiec)

Do składu Grunwaldu wracają ostatnio kontuzjowani Brzozowski i Kiepura oraz pauzujący za kartki Wolek. Natomiast wypada dzisiaj za kartki Łęcki.

Soldak - Kiepura, Szpoton (kpt), Wolek, Szczypior - Jaskiernia, Maciongowski, Jagodziński, Dreszer - Haftkowski, Brzozowski
Rezerwa: Lamlih - Włodarczyk, Kowalski, Nowiciki, Szczygieł, Kot, Stanisławski
Trener: Bratek

Skalnik:
G.Bąk - Bajor, Sekunda, Ficoń (kpt), Kowalczyk, Parada, D.Płaza, Wasilewski, Maryszczak, Szajwaj, M.Płaza
Rezerwa: Klimisz, Dec, Z.Bąk
Trener: Kutyła

Dodał: Leszek 18.04.2015 (Saturday) 10:03