Górnik II - Grunwald 4-1 (1-0)

KONIEC: 4-1

92 min. Zmiana - za Piaseckiego wszedł Caliński

92 min. Kucza uderzył obok bramki

Sędzia doliczył 3 minuty

87 min. Zmiana - za Dankowskiego wszedł Konieczny

87 min. Jaskiernia ukarany żółtą kartką

4-1 Nowak, 86 min. - natychmiastowa odpowiedź gospodarzy (14 sekund od wznowienia od środka)

3-1 Bartusiak, 86 min. (samobójcza)- Maciongowski uciekł obrońcy przy linii bocznej pola karnego i mocnym podaniem znalazł drogę do siatki - Bartusiak pokonał własnego bramkarza

85 min. Cerimagic uderzył nad bramką

81 min. Zmiana - za Króla wszedł Hojka

72 min. Cerimagic ukarany żółtą kartką

71 min. Zmiana - za Haftkowskiego wszedł Szczypior

69 min. Piasecki wyszedł sam na sam, ale w ostatniej chwili przyblokował go Szczypior i piłka padła łupem Soldaka

68 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

3-0 Dankowski, 67 min. - kolejny prezent halembian, po dośrodkowaniu z lewej strony Soldak nie złapał piłki, Dankowski uprzedził Kiepurę i piłka po raz 3. znalazła się w siatce Grunwaldu

63 min. Zmiana - za Wolka wszedł Kot

60 min. Cerimagic uderzył niecelnie - wzdłuż pola bramkowego

56 min. Nowak świetnie rozklepał obronę z Kuczą i huknął nad bramką

55 min. Zmiana - za Włodarczyka wszedł Kowalski

53 min. Zawodnik Górnika trafia do siatki, sędzia boczny dopatrzył się spalonego

52 min. Po strzale Maciongowskiego obrońca uprzedza Dreszera

2-0 Piasecki, 49 min. - po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Wolek nie sięgnął głową piłki w polu karnym, z prezentu skorzystał Piasecki i nie dał szans Soldakowi

Do przerwy: 1-0

40 min. Strzał Dankowskiego obok bramki

1-0 Cerimagic, 33 min. - po stracie piłki Grunwaldu Piasecki zagrał do wchodzącego w pole karne Cerimagica, który strzałem po długim rogu pokonał Soldaka

31 min. Strzał Jaskierni z wolnego broni Kuchta

27 min. Grunwald bliski otwarcia wyniku - Haftkowski uciekł lewą stroną, wszedł w pole karne i wyłożył piłkę Włodarczykowi, a ten trafił stojącego przed linią obrońcę

26 min. Po dośrodkowaniu Cerimagica i główce Króla broni Soldak

25 min. Nowak dograł w pole karne do Piaseckiego, który został zablokowany przez Szpotona, a dobitkę uniemożliwił Wolek wybiciem na aut

21 min. Po wolnym Króla Dankowski głową niecelnie

19 min. Drugi strzał - bardzo niecelny Maciongowskiego

Uważna gra z obu stron, bez sytuacji bramkowych

5 min. Pierwszy strzał w meczu - Włodarczyk ładnie przyjął piłkę, ale uderzył obok bramki

Sędziowie: Piotr Skoczylas - Tomasz Barański, Patryk Kisiel (Częstochowa)