Relacja na żywo
Odra - Grunwald 0-0 (0-0)

Po sensacyjnym remisie Odry liderem została Polonia Bytom

Obecnie oczekujemy trenerów na konferencji prasowej - później zaprezentujemy na stronie

KONIEC: 0-0!!! - po heroicznym boju, w osłabionym składzie (z jednym zawodnikiem zdrowym z pola do gry na rezerwie) i od 88 minuty w 10 halembianie wyrywają punkt z jaskini lwa

92 minuta spotkania, nie wiemy ile sędzia doliczył

88 min. Żółtymi kartkami także ukarani Łęcki i J.Gancarczyk

88 min. W przerwie w grze Szczygieł (za dyskusje) ukarany żółtą kartką - drugą w meczu i w konsekwencji CZERWONĄ

87 min. Groźna sytuacja po wolnym gospodarzy, sędzia przerywa grę bo 2 zawodników leży

86 min. Główka napastnika gospodarzy obok bramki

83 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

82 min. Strzał Włodarczyka broni bramkarz

81 min. Za M.Gancarczyka wchodzi Wolny

80 min. Strzał Haftkowskiego wybija na róg bramkarz

79 min. Haftkowski z wolnego bardzo niecelnie

77 min. Kontra Grunwaldu - Kowalski mija rywali i kończy zbyt slabym strzałem aby zaskoczyć bramkarza

76 min. Po wrzutce z wolnego Gładkowski na długim słupku niecelnie

71 min. Zmiana - za opatrywanego za linią końcową Kiepurę wchodzi Kowalski

70 min. Włodarczyk ukarany żółtą kartką

69 min. Haftkowski wchodzi w pole karne i trafia w słupek

68 min. Szczygieł ukarany źółtą kartką

67 min. Strzał z dystansu Haftkowskiego na róg wybija bramkarz

65 min. Podwójna zmiana u gospodarzy - zeszli Droszczak i Ałdaś, a weszli Żegleń i Kiełbasa

63 min. M.Gancarczyk nad bramką

61 min. Wolek z linii wybija piłkę po groźnej akcji Odry

56 min. J.Gancarczyk trafia w słupek, dzieje się od początku II połowy

55 min. Kontra - Dreszer indywidualnie - broni bramkarz

53 min. Ałdaś zza pola karnego - broni Soldak

50 min. Jagodziński dośrodkował z wolnego na długi słupek i trochę szczęścia miał bramkarz gospodarzy, gdyż już czaili się zawodnicy Grunwaldu

49 min. Gawron ukarany żółtą kartką

48 min. Soldak broni blokowany strzał Gładkowskiego

48 min. Strzał W.Gancarczyka odchodzący od bramki

46 min. 20 sekunda II połowy i juz gorąco pod bramką Grunwaldu - obrońcy wyjaśnilil sytuację

Do 2 polowy oba zespoły przystąpiły bez zmian

Do przerwy: 0-0 - walka, walka i jeszcze raz walka ze strony Grunwaldu

42 min. Ałdaś dośrodkował z rogu i jeden z zawodników Odry główkował tuż obok słupka

40 min. Włodarczyk poszedł na przebój i minął dwóch rywali, a trzeci wybił mu piłkę na róg

39 min. 4 czy 5 róg Grunwaldu, jednak bez wykończenia

37 min. Włodarczyk z dystansu niecelnie

Odra na razie bije głową w mur, Zieloni nie tylko się bronią, ale też atakują

26 min. Kombinacyjnie rozegrany rzut rożny przez gospodarzy , który kończy strzałem głową W.Gancarczyk - broni Soldak

20 min. Bramkowa okazja Grunwaldu - Haftkowski otrzymał podanie w pole karne i znalazł się oko w oko z bramkarzem, który był górą w tej sytuacji

18 min. Szybka akcja Grunwaldu - Włodarczyk minął rywala na lewej stronie i dograł w polu karnym do Dreszera, który strzelił nad bramką

13 min. Dwa rogi Grunwaldu, ale bez zagrożenia

11 min. Po rogu Odry Zieloni wyszli obronną ręką

10 min. Włodarczyk niecelnie z dystansu

9 min. Strzał Dei broni Soldak

Grunwald od początku bez respektu dla rywala, kilka akcji na połowie Odry

Wyniki innych spotkań:
Łaziska 0-3 Swornica, Podbeskidzie II 1-3 Rekord, Małapanew 0-4 Polonia B, Pniówek 2-0 Wesoła, Zdzieszowice 5-0 Piast II

Sędziowie: Krzysztof Palej - Zbigniew Adamczyk, Sebastian Frenke (Rybnik)

Wobec kontuzji (m.in. Brzozowski i Jaskiernia) i kartek (Kot, Szpoton) halembianie dzisiaj w okrojonym składzie