Grunwald - Szombierki 2-2 (0-0)

KONIEC: 2-2

Sędzia doliczył 3 minuty

2-2 Kowalski, 85 min.- Dreszer ruszył z piłką, wszedł w pole karne i uderzył, Wiśniewski sparował piłkę przed siebie, Kowalski uprzedził obrońcę i zza pola karnego uderzył nie do obrony w róg bramki

82 min. Wolek fauluje pod pole karnym gości obrońcę - jego druga żółta i w konsekwencji CZERWONA, Grunwald w 10

1-2 Kuliński, 80 min. (karny)

79 min. Wolek fauluje w polu karnym Pączkę - KARNY

77 min. Szpoton ukarany żółtą kartką

76 min. Kuliński ukarany żółtą kartką

75 min. Wolek ukarany żółtą kartką

73 min. Za Makowskiego wszedł Jarnot

1-1 Polak, 73 min (głową) - po dośrodkowaniu Stefaniaka Polak głową uprzedził obrońcę i pokonał Soldaka

70 min. Szpoton głową obok bramki po rogu

69 min. Ślęzok ukarany żółtą kartką

68 min. Za Śliwę wszedł Polak

1-0 Kot, 66 min. - Po rzucie rożnym w polu karnym w piłkę źle trafił Szpoton, dotarła ona do Kota na dalszym słupku, który uderzył nie do obrony pod poprzeczkę

59 min. Śliwa, jako ostatni obrońca, zgubił piłkę na rzecz Dreszera, który mógł dograć do Kota, ale uderzył, piłkę zblokował jeszcze Śliwa i Wiśniewski złapał bez problemu

58 min. Za Haftkowskiego wszedł Kot

53 min. Haftkowski dogrywa do pędzącego Jaskierni, który uderzył obok bramki

50 min. Pączko wychodzi sam na sam - Soldak górą; świetna dyspozycja bramkarza Grunwaldu

46 min. Za Rosińskiego wszedł Stefaniak (Szombierki), a w Grunwaldzie za Stanisławskiego - Jaskiernia

Do przerwy: 0-0

38 min. Pączko otrzymał podanie na obieg i dograł wprost na głowę Makowskiego - Soldak kapitalnie broni, powinno być 0-1

Goście są lepsi, brakje im tylko gola

34 min. Szafrański przerywa kontrę Grunwaldu i zostaje ukarany żółtą kartką

33 min. Kuliński niecelnie z dystansu

26 min. Rosiński ukarany żółtą kartką

23 min. Za kontuzjowanego Kiepurę wszedł Kowalski

21 min. Pączko uderzył obok bramki

20 min. Goście rozklepali obronę Grunwaldu - Pączko wyszedł sam na sam, Soldak odbił strzał

18 min. Kuliński uderzył zza pola karnego - rykoszet i róg

15 min. Kuliński rzucił świetną piłkę za plecy obrońców do Pacha, który wyszedł sam na sam z Soldakiem i wycofał piłkę do Makowskiego; zawodnikowi gości odskoczyla piłka, ale zdołał ją opanować i uderzył na bramkę - Soldak odbił piłkę

12 min. Po rogu Szpoton głową uderzył niecelnie

12 min. Obrońca zrobił prezent Haftkowskiemu, który ruszyl prawą stroną i zamiast pociągnąć z piłką zdecydował się na strzał i piłka po rykoszecie od obrońcy przeszła obok słupka

9 min. Stanisławski uciekł lewą stroną i dograł na 17. metr do Kiepury, który strzelił obok bramki

5 min. Po rożnym gości Soldak wybija piłkę nogami, akcję zakończył strzalem fałszem obok dalszego słupka Szafrański

5 min. Makowski uderzył zza szesnastki - Soldak przeniósł groźne uderzenie nad poprzeczką

W Grunwaldzie brakuje dzisiaj kontuzjowanego Brzozowskiego i pauzujących za kartki Szczygła oraz Wlodarczyka

Sędziowie: Jacek Babiarz – Jacek Tokarski, Dawid Matyszczak (Kluczbork)

Soldak - Łęcki, Szpoton (kpt), Wolek, Szczypior - Kiepura, Maciongowski, Jagodziński, Dreszer - Haftkowski, Stanisławski
Rezerwa: Radkiewicz - Kowalski, Nowicki, Kot, Jaskiernia, Lamlih
Trener: Bratek