15.05.2015 Grunwald - Czarni Sosnowiec 6-0 (4-0)

Ł.Kurpas - R.Burdzik, J.Wojtaczka, K.Aruczan, D.Chmielarski - A.Zdebel, D.Olbryś, A.Bartoszek, K.Witek (kpt), P.Majchrzyk - D.Ogłoza
Na zmiany wchodzili: R.Gurbisz - M.Brachmański, M.Krawczyk, M.Borończyk, P.Szulik
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

W spotkaniu rozegranym o godzinie 18:00 Grunwald pokonał Czarnych Sosnowiec 6-0. Co ciekawe, to goście mogli pierwsi objąć prowadzenie w meczu. Po zbyt krótkim zagraniu piłki obrońcy do bramkarza, zawodnik przyjezdnych znalazł się sam na sam, lecz górą w tym pojedynku okazał się Ł.Kurpas. To ożywiło miejscowych, którzy wzięli się za strzelanie bramek. Zaczął K.Aruczan w 13. minucie po dośrodkowaniu z rogu R.Burdzika, z bliska posyłając piłkę pod poprzeczkę. 5 minut później wynik podwyższył A.Bartoszek ładnym uderzeniem z daleka. Po kolejnych pięciu A.Bartoszek powtórzył swój wyczyn, posyłając piłkę 'za kołnierz' bramkarzowi gości. W 27. minucie R.Burdzik zacentrował z lewej strony na dalszy słupek do D.Olbrysia, a ten precyzyjnym strzałem po długim rogu zdobył czwartego gola dla zielonych. Do przerwy więcej bramek już nie padło.
W 40. minucie do odbitej od muru piłki dopadł R.Burdzik, wrzucił ją w pole karne, a tam K.Witek posłał futbolówkę do siatki. Strzelanie zakończył D.Ogłoza, który po podaniu z lewej strony minął bramkarza i ze spokojem posłał piłkę do pustej bramki.