Grunwald - Pniówek 0-3 (0-2)
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-3 - po pierwszej bramce nie było już Grunwaldu, był to jeden z najsłabszych meczów halembian

94 min. Ostatnia szansa gości - strzał Glenca broni Soldak

92 min. Łęcki ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

86 min. Strzał Jagodzińskiego paruje Podolak

85 min. Stramski ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia jedenastki

83 min. Ponownie Włodarczyk i bardzo niecelnie

81 min. Włodarczyk uderzył niecelnie

80 min. Za Ciuberka wszedł Goik

79 min. Za Jaskiernię wszedł Nowicki

76 min. Za Przybyłę wszedł Lalko

71 min. Za Sobczaka wszedł Glenc

0-3 Sobczak, 71 min. - Stramski do Sobczaka w polu karnym i 0-3...

67 min. Kostecki podał do Benauera, ale ten uderzył bardzo niecelnie

63 min. Zmiany w obu zespołach - u gości za Kucharskiego wszedł Stramski, a w Grunwaldzie za Szczygła wszedł Kowalski

Historia i teraźniejszość (po 60 minutach) jest okrutna dla Grunwaldu - 6. mecz z Pniówkiem i 6. w plecy

54 min. Szczyrba uderzył obok bramki

Grunwald wygląda na razie jak po ciężkim nokaucie

53 min. Maciongowski bardzo niecelnie

51 min. Benauer bardzo niecelnie

46 min. Ledwie 30 sekund II połowy i mogło być 0-3 - sam na sam wyszedł Kucharski i Soldak obronił strzał

46 min. Za Dreszera wszedł Kot

Do przerwy: 0-2

0-2 Szczyrba, 45+1 min. - Ciuberek zagrał prostopadłą piłkę między obrońców do Szczyrby, który dziubnął ją nad wychodzącym Soldakiem

Sędzia doliczył 1 minutę

44 min. Strzał Jagodzińskiego broni Podolak

0-1 Szczyrba, 40 min. (karny) - Soldak w jeden róg, Szczyrba w drugi

39 min. Benauer wszedł w pole karne i padł po starciu ze Szczygłem - po sygnalizacji bocznego główny dyktuje KARNEGO

38 min. Szczypior przedarł się lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, Stanisławski zgrał piłkę do Jagodzińskiego, który uderzył nad bramką

31 min. Strzał Włodarczyka broni Podolak

23 min. Po podaniu Dreszera Włodarczyk wszedł w pole karne i uderzył niecelnie po długim rogu

19 min. Kostecki wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie zmienił lotu piłki

17 min. Piłka wędrowała jak po sznurku - Jaskiernia do Dreszera, ten do Jagodzińskiego, który zostawia futbolówkę Dreszerowi - strzał zza pola karnego obok bramki

15 min. Po dośrodkowaniu Ciuberka główkę Kucharskiego broni Soldak

Kilka akcji Grunwaldu, jednak obrońcy gości czujni

10 min. Po rogu gości Włodarczyk ruszył z kontrą, którą przerwał Przybyła - ukarany żółtą kartką

9 min. Strzał Szczyrby przyblokowany i róg

8 min. Soldak wyjściem uprzedza Sobczaka

Sędziowie: Piotr Skoczylas – Piotr Zroślak, Tomasz Barański (Częstochowa)

Soldak - Łęcki, Szpoton (kpt), Szczygieł, Szczypior - Włodarczyk, Maciongowski, Jagodziński, Jaskiernia - Dreszer, Stanisławski
Rezerwa: Radkiewicz - Kowalski, Nowicki, Kot, Kiepura, Brzozowski, Wolek
Trener: Bratek