Grunwald - Skra 3-1 (2-0)
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 3-1 - Grunwald awansował do półfinału

88 min. Bednarek wychodzi sam na sam, Lamlih wybił piłkę

85 min. Za Kota wszedł Kiepura

81 min. Musiał przymierzył po długim rogu - piłka przeszła tuż obok bramki

3-1 Marek, 79 min. - kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Marek

Oberwanie chmury już za nami, Skra ruszyła do szturmu bramki Grunwaldu

71 min. Po rogu Gerega głową uderzył nad poprzeczką

71 min. Skoczylas zdecydował się na strzał - Lamlih z trudem sparował piłkę na róg

67 min. Za Kowalskiego wszedł Brzozowski

67 min. Skoczylas otrzymał podanie w pole karne i mając przed sobą tylko Lamliha fatalnie przestrzelił

65 min. Mastalerz ukarany żółtą kartką

Leje jak z cebra

3-0 Jagodziński, 63 min. - Jagoda po raz drugi znajduje sposób na Woszczynę, zawinął z narożnika pola karnego przy słupku

59 min. Potrójna zmiana w Skrze - zeszli Tomczyk, Sobala i Socha, a weszli Skoczylas, Wolski i Kowalski

Coraz ciemniejsze chmury nad stadionem Grunwaldu i zaczęło padać

57 min. Ogłaza głową pocrogu nad bramką

54 min. Strzał Musiała zza pola karnego niecelny

50 min. Rajd Mastalerza przy linii końcowej, zawodnik Skry dogrywa i Lamlih łapie piłkę na raty

Na II połowę oba zespoły wyszły bez zmian

I połowę obserwował z trybun Jan Żurek, trener Polonii Łaziska, najbliższego rywala Grunwaldu

Do przerwy: 2-0

2-0 Włodarczyk, 45 min. - po dośrodkowaniu Stanisławskiego Kot nie sięgnął piłki, odskoczyła ona do Włodarczyka, który z kilkunastu metrów pokonał Woszczynę

40 min. Kowalski był bliski uprzedzenia bramkarza po główce obrońcy

38 min. Strzał Marka broni Lamlih

36 min. Strzał Geregi obok bramki

36 min. Dobra akcja gości, Marek zamiast strzelać szukał podaniem kolegi z zespołu na dlugim słupku, ale tam nie było nikogo

28 min. Szpoton zagrywa długą piłkę za plecy obrońców do Kota, który od razu strzela i Woszczyna odbija futbolówkę i nie ma nikogo na dobitkę

26 min. Strzał Włodarczyka broni Woszczyna

21 min. Kot do Kowalskiego z prawej strony pola karnego - wślizgiem blokuje strzał obrońca

19 min. Strzał Marka zza pola karnego wysoko nad bramką

18 min. Sobala po raz trzeci i tym razem w boczną siatkę

16 min. Marek wypuścił Sobalę sam na sam - górą znowu Lamlih

1-0 Jagodziński, 14 min. (wolny) - po faulu na Kocie Jagoda z wolnego zza pola karnego zawinął lewą nogą nie do obrony, bramkarz ani drgnął

12 min. Sobala otrzymał podanie na czyste pole i wyszedł sam na sam z Lamlihem, ale podał mu piłkę

W lidze w Halembie i Częstochowie padły remisy 1-1

9 min. Strzał Ogłazy broni Lamlih