R.Gurbisz - R.Burdzik, K.Aruczan, J.Wojtaczka, D.Chmielarski - A.Zdebel, D.Olbryś, A.Bartoszek, K.Witek (kpt), P.Majchrzyk - D.Ogłoza
oraz Ł.Kurpas - M.Brachmański, P.Szulik, M.Tarabura
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

W rozegranym wczoraj w Nowym Bytomiu (Gwiazda ma siedzibę w Halembie i też stąd zawodników, ale w związku z brakiem boiska gra i trenuje w Rudzie Śląskiej Nowym Bytomiu) derbowym meczu Grunwald zmierzył się z Gwiazdą. "Zieloni" po raz drugi w sezonie ograli Gwiazdę, tym razem - w stosunku hokejowym - 7-4. Po kilku latach dominacji przeciwnika (10-3, 4-0, 3-0, 6-0, 3-0, 4-0, 1-0) podopieczni Dariusza Czecha wygrali już po raz 3. z rzędu (1-0, 2-1, 7-4), w tym 2. na wyjeździe.

Prowadzenie w I połowie zmieniało się, jak w kalejdoskopie, ale schodząc na przerwę - po dwóch prowadzeniach gospodarzy - Grunwald prowadził 5-3. Hat tricka w pierwszych 35 minutach ustrzelił Dawid Ogłoza, a po jednym trafieniu dodali Paweł Majchrzyk i Dominik Olbryś. W drugiej odsłonie Gwiazda zdobyła wprawdzie bramkę kontaktową, ale "Zieloni" natychmiast odpowiedzieli trafieniem Dawida Ogłozy. Wynik ustalił Marek Tarabura.