Grunwald - Ruch Zdzieszowice 2-2 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-2 - spotkanie mogło się podobać; pozostał niedosyt

93 min. Strzał Włodarczyka niecelny

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min. Za Dreszera wszedł Szczygieł

88 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

86 min. Za Stanisławskiego wszedł Kowalski

85 min. Strzał Kiepury nad bramką

83 min. Dreszer minął obrońcę i wszedł w pole karne, ake w ostatniej chwili potknął się i sytuacja przepadła

80 min. Za P.Dyczka wszedł Korbiel

79 min. Stanisławski ukarany żółtą kartką

77 min. Kostrzycki ukarany żółtą kartką

76 min. Wolek głową nad bramką

75 min. Podwójna zmiana u gości - Za Marca wszedł Kostrzycki, a za M.Dyczka - Rychlewicz

75 min. Piotr Dyczek ukarany żółtą kartką

69 min. Za Jagodzinskiego wszedł Jaskiernia

2-2 Kapłon, 69 min. - pewnie wykonana jedenastka

69 min. Soldak ukarany za faul żółtą kartką

68 min. W wydawało się niegroźnej sytuacji Szczypior główkuje do Soldaka, ten jest spóźniony i taranuje Czaplińskiego, który wmieszał sie w to wszystko - KARNY

68 min. Za Szatkowskiego wchodzi Kapłon

2-1 Stanisławski, 63 min. - Brzozowski zagrywa świetną prostopadłą piłkę do Stanisławskiego, który mija bramkarza i trafia do pustej bramki

60 min. Po strzale Szatkowskiego piłkę sprzed linii wybił Jagodziński, a po chwili po ogromnym zamieszaniu i niezłapaniu piłki przez Soldaka futbolówkę z linii wybił Wolek

58 min. Po rogu Brzozowskiego obrońcy wybili piłkę przed pole karne, gdzie był Wolek i mając znakomitą okazję uderzył nad bramką

56 min. Włodarczyk minął obrońcę i dograł do Brzozowskiego, który źle trafił w piłkę i ta spadła na górną siatkę bramki

50 min. Marzec minął Kiepurę i dograł przed bramkę, wybita przez obrońcę na oślep piłka dotarła do Czajkowskiego, który uderzył wysoko nad bramką

46 min. Za Kota wszedł Brzozowski

Do przerwy: 1-1

45 min. ŁDamrat zza szesnastki obok bramki

43 min. Kot wchodzi ze skrzydła w pole karne i trafia w słupek

42 min. Kontra Grunwaldu - Kot wypuszcza Dreszera, który uprzedza obrońców i wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem

32 min. Kontra Grunwaldu - Stanisławski przed pole karne do Dreszera, który uderzył obok bramki

Goście dobrze grają piłką, ale przydarzają się im błędy

1-1 Ł.Damrat, 23 min. - po zagraniu piłki przez Czajkowskiego w pole karne Ł.Damrat mimo asysty obrońcy płaskim strzałem pokonał Soldaka

22 min. Po dośrodkowaniu z wolnego Czajkowskiego Ł.Damrat przewrotką uderzył obok bramki

18 min. Strzał Polaka nad bramką

17 min. Kontra Grunwaldu - Maciongowski wypuszcza na skrzydle Włodarczyka, ktory ruszył na bramkę i uderzył obok dalszego słupka; mogło być 2-0

12 min. Strzał Marca - kapitalnie na róg wybił Soldak

10 min. Kolejny wolny Jagody w pole karne, wyjaśnia sytuację obrońca

1-0 Wolek, 8 min. - Jagodziński wrzucił piłkę z wolnego w pole karne, bramkarz wyszedł do Szpotona, który zgrał piłkę głową do Wolka, a ten główką umieścił piłkę w siatce

Sędziowie: Wojciech Kretek - Rafał Lasyk, Maciej Jankowski (Bytom)

Soldak - Kiepura, Szpoton (kpt), Wolek, Szczypior - Stanisławski, Maciongowski, Jagodziński, Włodarczyk - Kot, Dreszer
Rezerwa: Lamlih - Kowalski, Nowicki, Jaskiernia, Szczygieł, Brzozowski, Łęcki
Trener: Wawoczny