Archiwum 2015

Relacja na żywo
Podbeskidzie - Grunwald 1-2 (0-0)

BKS 0-1 Swornica, Piast II 6-2 Wesoła, Szombierki 1-0 Odra, Skra 0-2 Polonia B., Łaziska 1-2 Skalnik, Ruch Z. 4-1 Małapanew, Pniówek 2-2 Górnik II

KONIEC: 1-2 - zwycięstwo w jubileuszu (600. mecz ligowy) trenera Grunwaldu

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min. Kareta ukarany żółtą kartką - jego druga w meczu i w konsekwencji CZERWONA

86 min. Za Kota wszedł Kowalski

1-2 Szpoton, 85 min. (karny)

85 min. Kot otrzymuje długie podanie i w polu karnym chce minąć Jarosza, ten zagrywa ręką - KARNY i żółta dla zawodnika Podbeskidzia

1-1 Jarosz, 83 min. - po wolnym Chmielewskiego i zamieszaniu pod bramką, piłkę głową zgrał Felsch i Jarosz z bliska pokonał Soldaka

78 min. Strzał Chmielewskiego broni pewnie Soldak

71 min. Za Lenartowskiego wszedł Pielichowski

68 min. Jarosz po rogu głową nad bramką

66 min. Strzał Chmielewskiego centymetry obok długiego słupka

60 min. Jagodziński ukarany żółtą kartką

W 2. połowie role się odwróciły - teraz pod bramką Podbeskidzia robi się gorąco

59 min. Brzozowski podaje w polu karnym do Jaskierni, którego strzał wybija na róg bramkarz

58 min. Strzał Jagodzińskiego z wolnego na poprzeczkę wybija bramkarz

56 min. Strzał Jagodzińskiego wybija bramkarz, a dobitka Kota ze spalonego

55 min. Za Łęckiego wszedł Jaskiernia

51 min. Kot do Brzozowskiego w pole karne, ale tym razem napastnik Grunwaldu obok słupka

0-1 Brzozowski, 48 min. - po zagraniu Wolka z własnej połowy Brzozowski uciekł obrońcom i strzelił w długi róg nie do obrony

46 min. Za Zelka wszedł Chmielewski

Dzisiaj po raz 600. mecz ligowy w roli I trenera Grunwaldu prowadzi prezes Teodor Wawoczny

Do przerwy: 0-0 - halembianie mieli w I połowie dużo szczęścia, że chociaż raz piłka nie znalazła drogi do ich siatki

45+1 min. Mogła być bramka do szatni - Jagodziński tuż obok dalszegosłupka

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min. Po kolejnym dośrodkowaniu Mazana Lenartowski uderzył obok bramki

43 min. Jonkisz zamyka szczupakiem na długim słupku i piłka przelatuje tuż obok bramki

41 min. Po dośrodkowaniu Mazana Jonkisz głową nad bramką

41 min. Po dośrodkowaniu Stanisławskiego strzał Kota zablokował obronca gospodarzy

40 min. Strzał Kota obok bramki

37 min. Łęcki ukarany żółtą kartką

36 min. Bardzo gorąco zrobiło się pod bramką Grunwaldu - po dośrodkowaniu Mazana piłka trafiła pod nogi będącego w okolicach narożnika pola karnego Bujoka, jego strzał wybił Soldak, futbolówkę przejął Jonkisz i uderzył obok słupka

28 min. Soldak na raty broni strzał Lenartowskiego

23 min. Felsch niecelnie obok bramki

22 min. Strzał Włodarczyka wysoko, wysoko nad bramką

19 min. Dośrodkowanie Bujoka przed bramkę i strzał Lenartowskiego wybija Soldak

15 min. Kareta ukarany żółtą kartką za zatrzymanie akcji Grunwaldu ręką

15 min. Szpoton po rogu głową obok bramki

14 min. Strzał Brzozowskiego zza szesnastki zablokowany, jak również Włodarczyk, który wjechał pod bramkę rywali

6 min. Jonkisz po klepie wychodzi sam na sam z Soldakiem i w ostatniej chwili przyblokował go Wolek - tylko róg

5 min. Bujok uderzył niecelnie pp długim rogu

2 min. Kot był bliski sięgnięcia piłki po zagraniu Szpotona, a gdyby to uczynił byłby sam na sam

Sędziowie: Krzysztof Palej - Zbigniew Adamczyk, Sebastian Frenke (Rybnik)