Ruch II - Grunwald 2-2 (1-0)

KONIEC: 2-2 - Grunwald zajmie na pewno 15. miejsce w sezonie 2014/2015 i jego los - utrzymanie - zależy od mistrza III ligi

Ostatnia wrzutka w pole karne, pilka wybita przez obrońców i koniec

90+4 min. Łęcki przerywa kontrę Ruchu i zostaje ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min. Strzał Krakowskiego z ostrego kąta obok dalszego słupka

86 min. Za Szewczyka wszedł Sołdecki

85 min. Kawecki ukarany żółtą kartką

83 min. Za Łęckiego wszedł Stanisławski

2-2 Krakowski, 83 min. - po dograniu z prawej strony przed bramkę Węgrzyna na piłkę nadbiegł Krakowski i wpakował do siatki

80 min. Za P.Chebę wszedł Węgrzyn

78 min. Strzał P.Cheby nad bramką

74 min. Brzozowski zagrywa długą piłkę do Kota, ten uderzył, Lech popełnił błąd przy interwencji i tylko róg

70 min. Za Siedlika wszedł D.Cheba

W ważnym dla halembian meczu GKS Jastrzębie prowadzi z Piastem II 3-0

68 min. Strzał Brzozowskiego niecelny

64 min. Za Dreszera wszedł Jaskiernia, a w Ruchu za Kwiatkowskiego - Żmuda

62 min. Krakowski z wolnego zza narożnika nad bramką

1-2 Szpoton, 56 min. (głową) - po dośrodkowaniu Brzozowskiego z rogu piłkę głową zgrał Kot i piłkę do siatki skierował głową Szpoton

54 min. Fatalna dyspozycja strzelecka Dreszera dzisiaj - Brzozowski zagrał w pole karne do Kota, który uderzył na bramkę, Lech odbił futbolówkę i spadła ona pod nogi Dreszera, a ten strzelił wysoko nad bramką

53 min. Szczygieł wszedł w pole karne i wracający Kiepura wyjaśnił okazję

51 min. Kolejna setka Grunwaldu - Dreszer wszedł w pole karne i ponownie centymetry obok słupka

1-1 Stanisławski, 47 min. - Brzozowski odzyskał piłkę, Kowalski wypuścił Stanisławskiego, który nie zmarnował okazji

20 sek. II połowy i świetna okazja Grunwaldu - Brzozowski wypuszcza Dreszera, który w sytuacji sam na sam uderzył obok dalszego słupka

46 min. Za Włodarczyka wszedł Kowalski

Do przerwy: 1-0, Jastrzębie 2-0 Piast II, Wesoła 0-1 Swornica, Polonia B. 1-0 Pniówek, Odra 4-0 Skra

44 min. Strzał Krakowskiego broni Lamlih

41 min. Świetna okazja Grunwaldu - Dreszer przedarł się w polu karnym i będąc przed bramkarzem szukał podaniem partnera, zamiast strzelać, obrońcy wybili piłkę

37 min. Wolek ukarany żółtą kartką

36 min. Włodarczyk wchodzi w pole karne i uderza obok słupka

34 min. Mogło być po herbacie, Szczygieł zagrał w pole karne do Szewczyka, który w sytuacji sam na sam uderzył obok Lamliha i piłka zatrzymała się na słupku

1-0 Szewczyk, 32 min. - Kwiatkowski wszedł w pole karne z lewej strony, wyłożył piłkę do Szczygła, który trafił w słupek, a piłkę do pustej bramki skierował Szewczyk

32 min. Szewczyk z 25 metrów uderzył niecelnie

30 min. Po dośrodkowaniu Włodarczyka Dreszer główkował obok bramki

23 min. Zieloni w opałach - strzał Mularczyka odbija Lamlih, najszybciej przy piłce jest Kwiatkowski i jego uderzenie również wybija Lamlih zastępujący dzisiaj niezdolnego do gry Soldaka

21 min. Strzał Włodarczyka zza szesnastki obok bramki

19 min. Okazja Grunwaldu - Brzozowski rzucił piłkę w pile karne do Kota, który wdał się w drybling z obrońcami i uderzył tuż obok słupka

Kilka prostych strat Ruchu, ale halembianie nie potrafią tego wykorzystać - Włodarczykowi albo brakuje boiska albo odbija się od obrońców

13 min. Pierwszy rzut rożny w meczu - obrońcy Ruchu wybijają za pole karne

12 min. Włodarczyk plątał się z piłką i minął kilku rywali, przed szesnastką oddał piłkę do Dreszera, który uderzył nad bramką

9 min. Kwiatkowski niecelnie z dystansu