Rekord - Grunwald 5-2 (0-0)

Polonia Łaziska 0-3 Polonia Bytom, Pniówek 1-2 Odra
Polonia Bytom zagra w barażach 13 i 17 czerwca z Wartą Poznań

KONIEC: 5-2 - po golu sędzia zakończył mecz, w II połowie kibice zobaczyli aż 7 bramek

5-2 Szpoton, 90 min. (karny)

90 min. Zagranie piłki ręką przez Ruckiego w polu karnym - KARNY

89 min. Brzozowski przymierzył zza szesnastki w okienko, Dziedzic kapitalnie wyciągnął piłkę na róg

5-1 Małyjurek, 86 min. - zawodnik Rekordu z dystansu przymierzył nie do obrony, radosny futbol kończy się pogromem

81 min. Za Szczypiora wszedł Szczygieł

4-1 Gaudyn, 81 min. - Szędzielarz do Gaudyna i ten strzałem w długi róg rehabilituje się za samobója

79 min. Dośrodkowanie Małegojurka w pole karne i Sikora z 5 metrów nie trafia do pustej bramki - strzał nad bramką

77 min. Za Olszowskiego wszedł Małyjurek

3-1 Sobik, 75 min. - błyskawiczna odpowiedź Rekordu, dośrodkowanie w pole karne Żołny na gola zamienił Sobik

74 min. Za Kota wszedł Kowalski

2-1 Gaudyn, 74 min. (samobójcza, głową) - po dośrodkowaniu Dreszera z wolnego Gaudyn głową w długi róg pokonał Dziedzica

73 min. Olszowski niecelnie

71 min. Zmiana w bramce Rekordu - za Górę wszedł Dziedzic

68 min. Czas na uzupełnienie płynów

67 min. Sikora niecelnie głową obok bramki

65 min. Za Maślorza wszedł Żołna

65 min. Sobik niecelnie zza szesnastki

2-0 Sikora, 61 min. - Sobik zagrywa do wchodzącego w pole karne Sikory, który nie dał szans Radkiewiczowi; kołyska zawodników Rekordu dla Maślorza, któremu urodziła się córka Zuzia

59 min. Za Rupę wszedł Sikora

58 min. Strzał Jagodzińskiego z wolnego zza narożnika pola karnego broni pewnie Góra

54 min. Strzał Szędzielarza z 16 metrów wybija na róg Radkiewicz

1-0 Sobik, 51 min. - Olszowski zagrywa w pole karne do Sobika, który strzałem pod poprzeczkę nie daje szans Radkiewiczowi

49 min. Strzał Szymańskiego przyblokował obrońca Grunwaldu i piłka przeleciała nad bramką

46 min. Za Włodarczyka wszedł Nowicki

Polonia Łaziska 0-1 Polonia Bytom, Pniówek 0-2 Odra

Do przerwy: 0-0

Sędzia doliczył 1 minutę

44 min. Maślorz mija Radkiewicza, ale zapędził się za daleko, a ponadto jego zagranie nie znalazło w polu karnym adresata

41 min. Najlepsza akcja i sytuacja Grunwaldu - Kot wypuścił Maciongowskiego na prawym skrzydle, który odegrał do napastnika halembian, a jego strzał padł łupem Góry

34 min. Szymański przymierzył z 20 metrów - Radkiewicz z trudem wybił na róg

31 min. Po dośrodkowaniu Gaudyna piłka odbiła się od obrońcy i Radkiewicz był na posterunku

30 min. Kontra Rekordu - Rupa wypuszcza Maślorza, po którego strzale Radkiewicz broni na raty

27 min. Po akcji Dreszera pod pole karnym gospodarzy Brzozowski uderzył zza pola karnego nad bramką

23 min. Minuta przerwy na uzupełnienie płynów przez oba zespoły w tym upalnym dniu

22 min. Po rogu Szędzielarza Rucki głową uderzył kilka metrów obok bramki

19 min. Brzozowski uderzył niecelnie obok bramki zza szesnastki

18 min. Maślorz wymienił podanie na prawym skrzydle z Gaudynem, wszedł w pole karne i huknął, ile miał pary w nogach, wysoko nad bramką

5 min. Po dośrodkowaniu Maślorza w pole karne w piłkę nieczysto trafił Olszowski i ta, na szczęście gości, trafiła tylko w słupek

4 min. Po rzucie rożnym Rupa uderzył niecelnie

Sędzia: Wojciech Białowąs (Opole)

W Grunwaldzie za kartki pauzują Łęcki i Wolek, a kontuzjowani są Haftkowski, Jaskiernia i Soldak.

Jest to 8. mecz Grunwaldu z Rekordem. 6 razy wygrał Rekord, a 1 raz Grunwald (jesienią 4-2, choć było już 0-2).