Relacja na żywo
Grunwald - Polonia B. 3-1 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 3-1 - Grunwald w finale

89 min. Michalak ukarany żółtą kartką

88 min. Za Dreszera wszedł Szczygieł

88 min. Piłka znalazła drogę do siatki Grunwaldu, jednak sędzia boczny zasygnalizował spalonego

87 min. Łęcki ukarany żółtą kartką

86 min. Po rzucie wolnym Stefański uderzył głową i bardzo dobrze wybił piłkę na róg Lamlih

79 min. Okazja Włodarczyka - strzał w bramkarza

3-1 Dreszer, 75 min. - hat trick Dreszera, Włodarczyk podaje piłkę do napastnika halembian, a ten nie daje szans Kuczerze

73 min. Błąd bramkarza, piłkę przejmuje Dreszer i w sytuacji sam na sam przegrywa z bramkarzem

73 min. Po rzucie wolnym pilka trafia do Szpotona, jego strzał odbija bramkarz, a dobijający Wolek sfaulował bramkarza

68 min. Strzał Włodarczyka broni Kuczera

2-1 Dreszer, 67 min. - Dreszer wszedł w pole jarne z lewego skrzydła, minął obrońcę i uderzył nie do obrony po długim rogu

64 min. Brzozowski z wolnego - bramkarz z trudem na róg

61 min. Szpoton zmienił róg - bramkarz poszedł w jedną stronę, a piłka trafiła w SŁUPEK

61 min. Michalak fauluje w polu karnym Kota - KARNY

54 min. Za Szczypiora wszedł Łęcki

53 min. Jak to nie wpadło? Kiepura odebrał piłkę atakującemu zawodnikowi gości i ruszył na bramkę, minął kilku rywali, ale na 16. metrze zgubił piłkę, która dotarła do Kota, a ten uderzył na bramkę - kibice już krzyknęli jeeesssttt - ale tylko słupek

48 min. Włodarczyk wchodzi z lewej strony w pole karne i kapitalnie mija obrońcę przerzucając nad nim piłkę, ale wykończenie już kiepskie - tylko boczna siatka

46 min. 4 zmiany u gości - za Mańkowskiego wszedł Michalak, za Krysiana Michalik, za Zielińskiego Walesa, a za Grube Krzemień

Do przerwy: 1-1

Sędzia doliczył 1 minutę

41 min. Cyganek ukarany żółtą kartką za przerwanie korzystnej akcji

40 min. Groźne dośrodkowanie Stefańskiego, Lamlih wybija na róg

39 min. Maciongowski odebrał piłkę obrońcy i ruszył na bramkę, aby w doskonałej sytuacji uderzyć obok bramki

1-1 Dreszer, 34 min. - Włodarczyk ruszył lewym skrzydłem, minął Banasia i uderzył na bramkę, Kuczera źle sparował piłkę i Dreszer z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki

33 min. Dogranie Zielińskiego przed bramkę - Stefański źle trafił w piłkę

28 min. Ręką Szpotona na 22. metrze, Grube z wolnego uderzył obok slupka

20 min. Rzut rożny dla Polonii i Grunwald wychodzi z kontrą, Dreszer w decydującym momencie zostaje zablokowany przez obrońcę

18 min. Dreszer zza szesnastki trafia w słupek, dobitka Kota zablokowana

14 min. Indywidualna akcja Dreszera, Kuczera broni strzał zza szesnastki

13 min. Grube powstrzymuje uciekającego Włodarczyka - żółta kartka

9 min. Brzozowski z wolnego niecelnie

0-1 Stefański, 8 min. - zawodnik Polonii w polu karnym poradził sobie z obrońcami Grunwaldu, którzy za specjalnie nie przeszkodzili mu i uderzył na 0-1 pod poprzeczkę

5 min. Kontra Grunwaldu, Włodarczyk uciekł z piłką lewą stroną i jego strzał był niecelny

3 min. Akcja Włodarczyka lewą stroną, dogranie w pole karne, jednak nikt nie zamyka

1 min. Brzozowski chciał wykorzystać dalekie wyjście bramkarza, ale z własnej połowy uderzył bardzo niecelnie

17:15 Rozpoczęło się spotkanie

Mecz poprowadzi Mirosław Górecki

17:03 Sędziowie weszli do budynku klubowego

16:55 Mecz rozpocznie się z kilkuminutowym poślizgiem, bowiem sędziowie mieli "przygodę" na trasie i są w drodze