GKS Radziechowy-Wieprz czy LKS Czaniec? Transmisja na stronie LKS-u

Jutro Grunwald pozna przeciwnika w walce o Puchar Polski na szczeblu Śląskiego ZPN.

O godz. 17:30 GKS Radziechowy-Wieprz podejmie LKS Czaniec. Na stronie Czańca będzie można na żywo zobaczyć to spotkanie:
GKS - LKS na żywo

Faworytem meczu są goście. Podopieczni Ryszarda Kłuska w rozgrywkach III ligi zajęli 10. miejsce. Ich rywal natomiast w zakończonym w sobotę sezonie IV ligi grupy II uplasował się na 12. miejscu, które okazało się spadkowym i w nowym sezonie zagrają w bielskiej Klasie Okręgowej.

W ostatniej kolejce GKS Radziechowy-Wieprz dokonał nie lada wyczynu. Do przerwy przegrywał u siebie z Gwarkiem Ornontowice już 0-3, aby w II połowie przechylić szalę na swoją korzyść (zdobył bramki w 50., 53., 80. i 90+1. minucie) i wygrać 4-3.

Dodał: Leszek 15.06.2015 (Monday) 22:37