D.Mieszczanin - D.Kazanecki, J.Łopatkiewicz - M.Kuberek (kpt), M.Kasprzyk, D.Motto, B.Olszynka - K.Hertlein, K.Buczkiewicz

27.06 Grunwald 6-0 UKS MK Górnik Katowice (2-0)

3-0 P.Rostek, 52 min.
4-0 J.Kozłowski, 53 min. (głową)
5-0 M.Kuberek, 54 min.
6-0 K.Buczkiewicz, 59 min.

I połowa: D.Mieszczanin - J.Łopatkiewicz, D.Kazanecki - P.Sobstyl, M.Kuberek (kpt), M.Kasprzyk, D.Motto - K.Buczkiewicz, K.Hertlein
II połowa: D.Mieszczanin (kpt) - J.Kubica, A.Rostek - K.Kruków, D.Motto, J.Kozłowski, B.Olszynka - P.Rostek, Sz.Skrzypek
oraz M.Kuberek i K.Buczkiewicz
Trenerzy: Artur OLSZEWSKI oraz Andrzej ZIOB

W swoich dwóch ostatnich spotkaniach młodzi piłkarze Grunwaldu odnieśli dwa zwycięstwa, pieczętując tym samym drugie miejsce na koniec sezonu. W meczu środowym wygrali u siebie z Zantką Chorzów 4-1. Mecz dobrze rozpoczęli goście, którzy po dośrodkowaniu z lewej strony i strzale z bliska objęli prowadzenie. Miejscowi ruszyli do odrabiania strat, ale bramkarz przyjezdnych długo nie dał się pokonać. Drogę do siatki znalazł dopiero w 25. minucie K.Hertlein, który ładnym uderzeniem z lewej nogi tuż przy słupku doprowadził do remisu. Kolejne bramki padły dopiero w ostatnich 10 minutach meczu. Wpierw K.Hertlein trafił z bliska po raz drugi, dając zielonym prowadzenie, a po golu dołożyli jeszcze K.Kruków i M.Kasprzyk, który popisał się ładnym uderzeniem z dalszej odległości.

W meczu dzisiejszym zieloni zagrali na dwa składy, bowiem w II połowie mogliśmy zobaczyć większość zawodników z rocznika 2003 wspartych paroma starszymi kolegami. Od początku spotkania piłkarze Grunwaldu ruszyli do ataku czego efektem bramka zdobyta już w 1. minucie przez K.Buczkiewicza po asyście K.Hertleina. Na 2-0 podwyższył w 5. minucie K.Hertlein i... na tym zakończyło się strzelanie goli w I połowie, bowiem kolejne strzały albo były niecelne albo dobrze spisywał się bramkarz gości. Na kolejne bramki, podobnie jak w meczu z Zantką, trzeba było poczekać do ostatnich 10 minut meczu. W 52. minucie P.Rostek przeszedł środkiem i uderzył nie do obrony. Minutę później po rzucie rożnym celną główką popisał się J.Kozłowski, a po kolejnej minucie na 5-0 trafił do siatki M.Kuberek. Strzelanie goli w meczu jak rozpoczął tak zakończył K.Buczkiewicz ładnym uderzeniem z dalszej odległości. Za chwilę sędzia zakończył spotkanie i dla młodych piłkarzy Grunwaldu na dobre zaczęły się wakacje.