Archiwum 2015

Relacja na żywo
Grunwald - Stal 2-4 (0-2, 2-2) po dogrywce

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-4 - Grunwald po walce uległ wyżej notowanemu rywalowi; gratulacje dla Stalówki za zwycięstwo i powodzenia w kolejnej rundzie

Sędzia doliczył 1 minutę

119 min. M.Kowalski uderzył w sytuacji sam na sam nad bramką

118 min. Za Jabłońskiego wszedł Szoja

2-4 Płonka, 116 min. - Lamlih nie sięgnął piłki, przejął ją Płonka i umieścił w pustej bramce

114 min. Mikołajczak z dystansu - paruje Lamlih

113 min. Szpoton blokuje w ostatniej chwili wślizgiem strzał rywala

110 min. Za Wolka wchodzi Kowalski

109 min. Brzozowski ukarany żółtą kartką

108 min. Za Cymańskiego wszedł Łęcki

Po 1 połowie dogrywki 2-3

102 min. Łanucha wychodzi sam na sam - Lamlih broni

2-3 Łanucha, 100 min. - Łanucha kapitalnie z narożnika w długi róg pod poprzeczkę

100 min. Wolek blokuje główkę rywala i broni Lamlih

97 min. Bogacz ukarany żółtą kartką

Przejaśniło się nad stadionem, ustał deszcz

94 min. Wolek ukarany żółtą kartką

94 min. Mikołajczak ukarany żółtą kartką

KONIEC 2 połowy - DOGRYWKA

Sędzia doliczył 3 minuty

2-2 Szpoton, 88 min. (karny)

87 min. Stanisławski faulowany w polu karnym - KARNY!!!

Trudno zespołom gra się na mokrej murawie

76 min. Szczygieł ukarany żółtą kartką

Nad stadionem leje jak z cebra

73 min. Stanisławski z prawej strony zagrywa na 16. metr do Brzozowskiego, którego strzał paruje bramkarz

72 min. Brzozowski z wolnego trafia w spojenie!

68 min. Setka gości - świetnie Lamlih wespół z Wolkiem

1-2 Brzozowski, 67 min. (wolny) - Brzoza zza pola karnego trafia od słupka do siatki (z ok. 20 metrów)

66 min. Bramkarz gości zagrywa przed polem karnym piłkę ręką -... tylko żółta kartka

65 min. Giel z dystansu - obok bramki

64 min. Lamlih na raty broni strzały gości

60 min. Za Kiepurę wchodzi Szczygieł

59 min. Za Przezaka wchodzi Płonka

58 min. Cymański z wolnego nad bramką

56 min. Maciongowski ukarany żółtą kartką

51 min. Brzozowski z wolnego - broni Zacharski

50 min. Wawrzyński ukarany żółtą kartką

46 min. Za Stelmacha wszedł Wawrzyński

Do przerwy: 0-2

42 min. Mikołajczak z dystansu nad bramką

40 min. Stanisławski podaje piłkę do Kota przed bramkę, ale ten źle ją przyjął i futbolówka padła łupem bramkarza

31 min. Łanucha uderzył zza szesnastki - broni Lamlih

29 min. Po wolnym Brzozowskiego Szpoton nie trafił przed bramką w piłkę

27 min. Kantor ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji Grunwaldu

23 min. Chwila przerwy na uzupełnienie płynów

19 min. Kontra Grunwaldu, Brzozowski za mocno do Stanisławskiego, który doszedł jednak do piłki, ale miał za mało miejsca i jego strzał broni bramkarz

17 min. Przezak z wolnego zza linii bocznej pola karnego uderzył w boczną siatkę

13 min. Pierwsze zagrożenie ze strony Grunwaldu i mogła być bramka kontaktowa - Kot przedarł się w polu karnym i wyłożył piłkę do Brzozowskiego na 12. metr, który uderzył nad bramką

7 min. Powinno być już 0-3 - Jabłoński wykłada piłkę do Przezaka, ale tym razem Lamlih wychodzi obronną ręką, broniąc w sytuacji sam na sam

0-2 Przezak, 5 min. - rozklepana obrona Grunwaldu, Mikołajczak wykłada piłkę do Przezaka i już 0-2, Zieloni chyba zostali jeszcze w szatni...

0-1 Jabłoński, 2 min. - pierwsza akcja gości, Jabłoński otrzymuje piłkę na wole pole i w sytuacjisam na sam pokonuje Lamliha