Rekord - Grunwald 3-0 (2-0)

KONIEC: 3-0 - teraźniejszość taka sama jak historia, czyli tradycji stało się zadość

92 min. Kiepura ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min. Soldak broni uderzenie z wolnego Szymańskiego i dobitkę Bojdysa

84 min. Bojdys głową obok słupka po wrzutce z wolnego

81 min. Za Cymańskiego wszedł Szczygieł

81 min. Sobik ukarany żółtą kartką

79 min. Za Żołnę wszedł Czernek

3-0 Żołna, 77 min. - kontra gospodarzy, Maślorz przed pole karne i Żołna podwyższa prowadzenie, jest po meczu

75 min. Za Kota wszedł Kowalski

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów

63 min. Za Szędzielarza wszedł Olszowski

63 min. Szymański zagrywa wzdłuż pola karnego - Profic nie sięga piłki

62 min. Za Cicheckiego wszedł Stebel

62 min. Cichecki ukarany żółtą kartką

58 min. Za Gaudyna wszedł Sobik

56 min. Za Jagodzińskiego wszedł Kiepura

54 min. Strzał Brzozowskiego broni Góra

53 min. Strzał Profica nad bramką

50 min. Za Kubicę wszedł Wasiluk

48 min. Szędzielarz minął w polu karnym obrońcę i uderzył nad bramką

Oba zespoły rozpoczynają drugą połowę bez zmian

Do przerwy: 2-0

45+2 min. Jagodziński uderzył zbyt słabo zza szesnastki, obrońca wybił piłkę, która trafiła ponownie do Jagody, a ten zagrał na lewo do Cicheckiego, który trafił w poprzeczkę

Sędzia doliczył 2 minuty

2-0 Szymański, 42 min. - dośrodkowanie z lewej strony Kubicy w pole karne i nadbiegający Szymański z woleja huknął nie do obrony

42 min. Strzał Jagodzińskiego na raty broni Góra

39 min. Szymański z dystansu - broni Soldak

1-0 Profic, 29 min. - krótko rozegrany pośredni na 20. metrze, Szędzielarz do Profica, który strzałem przy słupku nie dał szans Soldakowi

23 min. Przerwa na uzupełnienie płynów

20 min. Świetna okazja Grunwaldu - kontra, Kot wypuszcza Brzozowskiego, a ten widząc, że bramkarz wyszedł w okolice szesnastki posłał piłkę lobem, ale w boczną siatkę

15 min. Jak na razie za wiele na boisku się nie dzieje

7 min. Szędzielarz z wolnego z 17 metrów nad bramką

6 min. Szpoton ukarany żółtą kartką

2 min. Brzozowski bardzo niecelnie