Grunwald - Bełk 1-2 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-2

94 min. Jasiczek z dystansu trafia w poprzeczkę

1-2 Pieczka, 93 min. - strata/nieporozumienie w obronie Grunwaldu i Pieczka trafia do siatki

Sędzia doliczył 4 minuty

1-1 Bysiec, 90 min. - pękła obrona Grunwaldu, Bysiec oddał strzał w polu karnym, piłka odbija się od obrońcy i Soldak jej nie sięga

Bramka Grunwaldu jak zaczarowana

85 min. Szczypior ukarany żółtą kartką

85 min. Za Dreszera wszedł Kowalski

84 min. Słabe wybicie obrońców i Bysiec wślizgiem huknął nad bramką

82 min. Olczak głową obok bramki

81 min. Strzał B.Semeniuka - Soldak przeniósł piłkę nad bramką

75 min. Za Glenca wszedł B.Semeniuk

73 min. Olczak z bliska podaje do Soldaka

72 min. Soldak odbija strzał Olczaka i wespół ze Szczypiorem blokuje Glenca

Przerwa na uzupełnienie płynów

Goście w ciągłym ataku, Grunwald w defensywie

65 min. Za Raska wszedł Grzech

61 min. Kontra Grunwaldu - Stanisławski zza pola karnego uderzył, Łobaczewski wybił na róg

60 min. Za Jagodzinskiego wchodzi Szczygieł

59 min. Wybierek ukarany żółtą kartką

Bramka dla Bełku wisi w powietrzu

56 min. Strzał Olczaka zza szesnastki wybija Soldak

53 min. Za Leszczyńskiego wchodzi Bysiec

50 min. Po rogu zamieszanie pod bramką Grunwaldu, zablokowana główka

Oblężenie bramki Grunwaldu

46 min. Za Kaczmarczyka wchodzi Groborz

Do przerwy: 1-0

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min. Za Stebla wchodzi Cichecki

44 min. Glenc zamyka na długim słupku - obok bramki

44 min. Kolejna setka gości - strzał z woleja Olczaka w słupek

42 min. Stebel i Łobaczewski ukarani żółtymi kartkami

37 min. Kolejna setka gości - główka Olczaka w słupek

31 min. Po dośrodkowaniu Semeniuka centymetry obok słupka główkował Olczak

29 min. Gorąco w polu karnym Grunwaldu - obrońcy wyjaśnili sytuację

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów

26 min. Żółtymi kartkami ukarani Semeniuk i Dreszer

23 min. W jednym z pojedynków ucierpiał Szpoton i nie jest zdolny do kontynuowania gry - wchodzi Kiepura. To już druga kontuzja w Grunwaldzie, przed meczem kontuzjowanego Brzozowskiego zastąpił Kot

13 min. Kaczmarczyk ukarany żółtą kartką

9 min. Podobnie z drugiej strony - Maciongowski z dystansu obok bramki

7 min. Pieczka z dystansu uderzył tuż obok bramki

1-0 Stanisławski, 6 min. - błyskawiczna odpowiedź halembian na szansę gości, Stanisławski uderzył nieczysto i piłka wturlała się przy słupku

6 min. Okazja gości po rogu, Leszczyński oddał strzał tyłem do bramki - broni Soldak

Przed meczem nastąpiła wymiana w składzie Grunwaldu - Brzozowski powędrował na ławkę, a do pierwszego składu Kot