Odra - Grunwald 2-1 (2-0)

KONIEC: 2-1

Jeszcze róg Grunwaldu, sędzia odgwizduje faul zawodnika Zielonych i kończy mecz

94 min. Ostatnia szansa Grunwaldu - Sikora wrzucił w szesnastkę z wolnego, główka Wolka i kapitalnie na róg Kleemann

93 min. Po podaniu Droszczaka Wolny pięknie uderzył z woleja - wybija Soldak

91 min. Brzozowski ukarany żółtą kartką

90 min. Zamieszanie pod bramką Odry, jeden z zawodników Grunwaldu zagrał ręką i sytuacja przepadła

88 min. Za Stebla wszedł Cichecki

87 min. Za Jagodzinskiego wszedł Kot

87 min. Dogranie przed bramkę i Wolny huknął nad

85 min. Strzał Wepy zza pola karnego obok bramki

Kolejny błąd bramkarza gospodarzy, ale tylko róg dla halembian

Był moment, że Grunwald zamknął Odrę na własnej połowie

74 min. Za Kolankę wchodzi Droszczak

70 min. Szczypior ukarany żółtą kartką

66 min. Za J.Gancarczyka wchodzi K.Gancarczyk

65 min. J.Gancarczyk wychodzi sam na sam z Soldakiem, Soldo odbija strzał i po chwili dobitkę J.Gancarczyka w krótki róg

2-1 Brzozowski, 63 min. (karny)

62 min. Za Niemczyka wszedł Wolny

62 min. Kleemanna zaatakował Dreszer, bramkarz wybił piłkę pod nogi Stanisławskiego, który wszedł w pole karne i został zahaczony przez Perońskiego - KARNY

56 min. Za M.Gancarczyka wchodzi Włodarczyk

54 min. Po mocnym wstrzeleniu piłki w pole karne przez M.Gancarczyka Kiepura wybił piłkę tuż nad własną poprzeczką

52 min. Wepa z dystansu chciał przelobować Soldaka - piłka minimalnie przeszła nad bramką

50 min. Strzał Stebla broni zza szesnastki broni Kleemann

48 min. Michniewicz ukarany żółtą kartką

W zakończonych meczach: Czaniec 0-1 Jastrzębie, Rekord 2-0 Zdzieszowice, Piotrówka 0-3 Ruch II, Bełk 2-3 Pniówek

Do przerwy: 2-0

43 min. Szansa gospodarzy, strzal W.Gancarczyka odbija przed linią Jagodziński

41 min. Świetna okazja Grunwaldu na gola kontaktowego, po podaniu Stanisławskiego Dreszer minął obrońcę i wszedł w pole karne, jego strzał odbił bramkarz i piłka o centymetry minęła dalszy słupek

36 min. Kiepura w polu karnym blokuje strzał rywala, następnie uderzenie zza szesnastki W.Gancarczyka odbija Soldak i po chwili Bodzioch dmuchnął nad bramką

Dzisiejsza gra Grunwaldu pachnie powrotem z niezłym bagażem bramkowym

2-0 W.Gancarczyk, 22 min. - strzał J.Gancarczyka wybija przed siebie Soldak, najszybciej przy piłce jest Niemczyk, który podaje do W.Gancarczyka, a ten dopełnia formalności

20 min. Po rogu Peroński głową nad bramką

19 min. Strata Grunwaldu pod bramką , strzał W.Gancarczyka Soldak wybija na róg

17 min. Dobra akcja Grunwaldu, Jagodziński zza szesnastki nad bramką

6 min. M.Gancarczyk groźnie zza pola karnego - obok bramki

1-0 J.Gancarczyk, 3 min. - długi, krzyżowy przerzut Bodziocha do M.Gancarczyka, który wszedł z prawej strony w pole karne i oddał strzał, który Soldak sparował w bok, a tam J.Gancarczyk trafił do pustej bramki

W Grunwaldzie debiutuje dzisiaj Robert Chwastek. U przeciwników na ławce mecz rozpoczyna Bartosz Włodarczyk, który w poprzednim sezonie grał w zespole z Halemby.

Zieloni dzisiaj bez kontuzjowanych Cymańskiego, Maciongowskiego i Szpotona.

Sędziowie: Ireneusz Sipiora - Mirosław Barszczewski, Wojciech Mierzwa (Prudnik)