(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-1

Wolny i róg Piotrówki - Grunwald wychodzi obronną ręką

Sędzia doliczył 3 minuty

87 min. Kot uderzył na bramkę, bramkarz wypuścił piłkę z rąk, obrońcę wyprzedził Stanisławski i uderzył nad bramką

81 min. Kiepura minął rywali i uderzył nad bramką

78 min. Strzał Zaborowskiego nad bramką

78 min. Strzał Grzywy paruje Lamlih

78 min. Za Szczypiora wszedł Kowalski

70 min. Okazja Grunwaldu - Stanisławski wchodzi w pole karne i podaje do Kota, który uderzył zbyt słabo i broni Adamek

69 min. Za Mroza wszedł Olewicz

67 min. Okazja Fredyka - broni Adamek

65 min. Podwójna zmiana u gości - zeszli Musik i Konieczny, a weszli Lubkowicz i Mieszczak

64 min. Okazja Stanisławskiego - wybija Adamek

62 min. Po strzale Kota obrońca blokuje piłkę i ta wychodzi na róg

60 min. Strzał Kota zza pola karnego broni Adamek

52 min. Dziliński ukarany żółtą kartką

48 min. Chwastek wszedł z lewej strony i dograł w pole karne, Kot źle uderzył

46 min. Z powodu problemów zdrowotnych za Soldaka wszedł Lamlih

Do przerwy: 2-1

Sędzia dolicza 1 minutę

45 min. Strzał Mroza wybija Soldak, dobitka - obroniona - ze spalonego

43 min. setka Kota, podanie od Chwastka i Kocik uderzył obok dalszego słupka

41 min. Chwatsek dograł w pole karne, sporo zamieszania, ale obrońcy wyjaśnili sytuację

40 min. za Dreszera wszedł Kot

2-1 Chwastek, 40 min. - Maciongowski odebrał piłkę rywalowi i ruszył z nią, podał do Fredyka, który dograł w pole karne, nie sięgnął piłki Brzozowski, zablokował obrońca i dopadł do niej Chwastek uderzając pod poprzeczkę

34 min. Dreszer sygnalizuje trenerowi, że nie da rady kontynuować gry

30 min. Maciongowski wysoko nad bramką

26 min. Tala staje oko w oko z Soldakiem i próbuje lobem pokonać golkipera halembian, ale ten nie daje się zaskoczyć

1-1 Stanisławski, 25 min. - obrońca Piotrówki zbyt słabo zagrywa do bramkarza, piłkę przejmuje Stanisławski i nie marnuje prezentu

24 min. Dośrodkowanie Maciongowskiego i Wolek głową centymetry obok słupka

0-1 Tala, 22 min. - prostopadła piłka między obrońców i Tala w sytuacji sam na sam nie daje szans Soldakowi

19 min. Fredyk miał okazję, ale wdał się w szesnastce w drybling i obrońcy wybili piłkę

15 min. Strzał Maciongowskiego wybija Kuczera

13 min. Szczypior ukarany żółtą kartką

11 min. Kolejna okazja Stanisławskiego - obok bramki

11 min. Musik bliski zamknięcia dośrodkowania na długim słupku

9 min. Soldak odbija groźny strzał Koniecznego

8 min. Fredyk wygrywa główkę, piłkę przejmuje Maciongowski i uruchamia Stanisławskiego, który w dogodnej sytuacji uderzył obok długiego słupka

7 min. Szczypior z wolnego nad bramką

6 min. Strzał Dzilińskiego obok bramki

3 min. Dreszer z wolnego - wybija Adamek