Piast II - Grunwald 4-4 (2-2)

KONIEC: 4-4

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min. Jagodziński ukarany żółtą kartką

87 min. Za Ciołka wszedł Stebel

85 min. Za Dytkę wszedł Czekański

82 min. Główka Ciołka obok bramki

4-4 Budzik, 73 min. - zawodnik Piasta strzałem w długi róg pokonał Soldaka

72 min. Stanisławski uderzył w krótki róg - broni Leszczyński

70 min. Strzał Angielskiego z bliska broni Soldak

3-4 Chwastek, 68 min. - Brzozowski zagrywa do Chwastka, który nie daje szans Leszczyńskiemu

67 min. Za Musiolika wszedł Ruda

3-3 Brzozowski, 66 min. - Fredyk zagrywa do Brzozowskiego, który mija obrońcę i zakręcił bramkarzem i strzelił obok niego

63 min. Musiolik uderza obok bramki

3-2 Dytko, 60 min. - kontra gospodarzy, Dytko z ostrego kąta od poprzeczki i 3-2

60 min. Setka Grunwaldu - Chwastek wyłoży piłkę Jagodzińskiemu, który z kilku metrów trafił w Leszczyńskiego

48 min. Angielski w polu karnym zbyt długo mieszał i został zablokowany

46 min. Stanisławski głową obok bramki

46 min. W Grunwaldzie za Kiepurę wszedł Ciołek, a w Piaście za Paskudę Budzik

Do przerwy: 2-2 - po kwadransie wydawało się, że gospodarze rozniosą Grunwald, który jednak szybko podniósł się z kolan

40 min. Kiepura uderzył z dystansu - broni Leszczyński

34 min. Strzał Dytki w okienko wybija na róg Soldak

34 min. Po dośrodkowaniu Stanisławskiego Chwastek głową posyła piłkę tuż obok słupka

32 min. Kuzdra ukarany żółtą kartką

29 min. Chwastek zza szesnastki obok bramki

2-2 Brzozowski, 23 min. (karny) - Stanisławski wchodzi w pole karne, gdzie fauluje go Długołęcki - KARNY; Brzoza pewnie z jedenastu metrów

2-1 Chwastek, 19 min. - Brzozowski zagrywa na lewo do Chwastka, który mija obrońcę i strzałem w krótki róg pokonuje Leszczyńskiego

Zanosi się na pogrom Grunwaldu

17 min. Tomanek wszedł w pole karne i uderzył w krótki róg - wybija Soldak

16 min. Kuzdra zagrywa do Musiolika, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Soldakiem

15 min. Jagodziński uderzył z wolnego i Leszczyński paruje piłkę na róg

2-0 Angielski, 11 min. (głową) - Dytko zakręcił na lewej stronie zawodnikami Grunwaldu i wrzucił do niepilnowanego Angielskiego, który głową pokonał Soldaka

1-0 Piewko, 9 min. (głową) - Dytko wrzucił z rogu i Piewko głową uderzył przy słupku

8 min. Okazja Stanisławskiego, ale ze strzałem radzi sobie Leszczyński

6 min. Dytko przymierzył zza szesnastki tuż nad poprzeczką

4 min. Zamieszanie pod bramką Grunwaldu, Kwaśniewski dośrodkował, piłka odbija się od Szczypiora i Soldak instynktownie wybija

1 min. Pierwsza bramkowa okazja Piasta - Dytko wrzucił piłkę z wolnego, w polu karnym Musiolik z woleja uderzył piłkę i Soldak sparował futbolówkę

Grunwald dzisiaj ponownie bez kilku kontuzjowanych piłkarzy: Dreszera, Szpotona i Wolka. Na ławce Zielonych za to Kamil Ciołek, który przyjechał z Anglii.

Sędziowie: Owsiany – Picz, Glensk (Opole)