Grunwald - Szombierki 1-3 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-3 - halembianom nie udało się sprawić prezentu w postaci punktów trenerowi Wawocznemu, który wczoraj miał urodziny

92 min. Strzał Dreszera nad bramką

90 min. Stefaniak doznał kontuzji i goście grają w 10

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min. Za Fredyka wszedł Cichecki

88 min. Dreszer uderzył z wolnego - Wierzbicki paruje piłkę

87 min. Turczyński ukarany żółtą kartką

86 min. Za Majsnera wszedł Turczyński

84 min. Okazja Kota - bramkarz odbija na róg

1-3 Majsner, 83 min. - niedokładne podanie Dreszera, Cieszyński ruszył prawą stroną i dograł przed bramkę, a tam pierwszy strzał Majsnera został obroniony, ale dobitka wturlała się do siatki

81 min. Za Kulińskiego wszedł Cieszyński

75 min. Za Jagodzińskiego wszedł Kot

67 min. Za Lebka wszedł Jarnot

1-2 Kuliński, 62 min. - Fatalny błąd obrońcy, Fredyk nie zdołał wybić piłki - identyczna sytuacja jak przy stracie gola przed tygodniem na 0-2 - przejął ją Krzykawski i dograł przed bramkę do Kulińskiego, który uderzył nie do obrony

58 min. Szybko rozegrany aut Grunwaldu, Dreszer urwał się obrońcy i dograł do Stanisławskiego, który dziubnął lekko piłkę, a bramkarz po interwencji w porę zorientował się, że piłka znajduje się za nim

55 min. Wolek ukarany żółtą kartką

51 min. Co za okazja gości - Stefański dograł ze skrzydła przed bramkę do Smolińskiego, który przyjął piłkę przy krótkim słupku i mając czas uderzył z czuba obok dalszego słupka

46 min. Za Brzozowskiego (kontuzja) wszedł Cymański

Do przerwy: 1-1

45+1 min. Strzał Smolińskiego z ok. 20 metrów sparował Radkiewicz

Sędzia doliczył 1 minutę

43 min. Znakomita okazja Grunwaldu - Jagodziński uruchomił Dreszera, który wszedł w pole karne i uderzył, bramkarz odbił futbolówkę, ta zmierzała do siatki, ruszył do niej na wślizgu Stanisławski i obrońca, który w ostatniej chwili wybił piłkę

40 min. Krzykawski z okolic narożnika posłał piłkę obok bramki

36 min. Filauer uderzył z dystansu nad bramką

28 min. Za kontuzjowanego w jednej z akcji Urbaniaka wszedł Kocur

26 min. Jagodziński otrzymał podanie otwierające drogę do bramki, piłka jednak za daleko mu odskoczyła, poszedł za nią do końca wjeżdżając przy tym w bramkarza - żółtko dla Jagody

1-1 Brzozowski, 19 min. - szybka akcja na skrzydle Stanisławskiego, który podaje przed bramkę do Brzozowskiego, a ten dopełnia formalności

0-1 Krzykawski, 16 min. - zawodnik Szombierek otrzymał podanie do przodu, nie przegrał pojedynku bark w bark z Sikorą i uderzył obok Radkiewicza, który odbił futbolówkę, ale ta wpadła do siatki

Jak na razie zespołem prowądzacym grę są goście

11 min. Majsner huknął z dystansu - niewiele obok słupka

10 min. Chwastek uprzedził bramkarza z boku pola karnego, ale jego podanie do Brzozowskiego przed bramkę przejął obrońca

7 min. Po dośrodkowaniu z wolnego Kulińskiego Konaszczuk uprzedził obrońców i bramkarza i głową posłał piłkę nad bramką

Sędziowie: Łukasz Sowada – Dariusz Kochanek, Łukasz Jacyniak (KS Opole)

Radkiewicz - Fredyk, Wolek, Sikora, Szczypior - Stanisławski, Maciongowski (kpt), Jagodziński, Dreszer - Brzozowski, Chwastek
Rezerwa: Lamlih - Stebel, Cichecki, Kiepura, Kowalski, Kot, Cymański
Trener: Wawoczny