Ruch II - Grunwald 4-3 (3-1)

KONIEC: 4-3

95 min. Stanisławski faulowany przed polem karnym Ruchu, sędzia odgwizduje faul, a po 5 sekundach koniec meczu i nie dał wykonać stałego fragmentu gry...

94 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

92 min. Za Włodykę wchodzi Bobryk

91 min. Strzał K.Szczygła paruje na róg Lamlih

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min. Główkę Krakowskiego broni Lamlih

4-3 Kowalski, 88 min. - Cichecki dogrywa piłkę ze skrzydła w pole karne i Kowalski podrywa kolegów do walki do ostatnich dekund

86 min. Za Cymańskiego wszedł Cichecki

4-2 Rzuchowski, 81 min. - po błędzie obrońcy Rzuchowski strzałem w długi róg podwyższył wynik

80 min. Za Szewczyka wszedł K.Szczygieł, a w Grunwaldzie za Maciongowskiego wszedł Ł.Szczygieł

79 min. Za Gilewicza wszedł Lesik

76 min. Dośrodkowanie na długi róg zamyka Korczyński, ale było to bardziej podanie niż strzał i Lamlih nie miał problemu ze złapaniem piłki

75 min. Za Chwastka wchodzi Kot

69 min. Za kontuzjowanego Kiepurę wszedł Kowalski

68 min. Rzuchowski ukarany żółtą kartką

67 min. Za Podgórskiego wchodzi Krakowski

52 min. Po rzucie rożnym Rzuchowski z woleja uderzył obok bramki

50 min. Powinien być remis - Chwastek uruchomił na skrzydle Dreszera, który wszedł w pole karne i dograł do Maciongowskiego, a ten z kilku metrów nie trafił do pustej bramki; piłka od poprzeczki wyszła na aut

3-2 Stanisławski, 46 min. - świetne rozpoczęcie Grunwaldu, Chwastek uruchomił Stanisławskiego, który mimo asysty obrońców pokonał Skabę

Do przerwy: 3-1

Sędzia doliczył 1 minutę

44 min. Szczypior ukarany żółtą kartką

3-1 Rzuchowski, 41 min. - z rogu zacentrował Podgórski, do piłki wyskoczył jeden z najmniejszych zawodników na boisku Michał Rzuchowski i piękną główką trafił w okienko bramki Grunwaldu

39 min. Szewczyk zza pola karnego uderzył obok bramki

36 min. Dobra akcja Grunwaldu, którą kończy strzałem tuż obok słupka Cymański

Zieloni coraz częściej goszczą na połowie Ruchu, zagrażając bramce Niebieskich

31 min. Sikora ukarany żółtą kartką

30 min. Korczyński ukarany żółtą kartką

29 min. Strzał Włodyki zza szesnastki obok bramki

25 min. Fredyk otrzymał podanie od Chwastka między obrońców i wchodząc w pole karne padł na murawę, za co został ukarany żółtą kartką

2-1 Fredyk, 24 min. - strzał Chwastka wybija Skaba, ale przy dobitce Fredyka jest bezradny

23 min. Lamlih broni jedenastkę wykonywaną przez Szewczyka

23 min. KARNY dla Ruchu - Podgórski zagrał w pole karne do Włodyki, którego zahaczył Lamlih i sędzia po chwili wskazał na wapno

2-0 Gilewicz, 20 min. - P.Cheba uciekł prawym skrzydłem, dograł na 12. metr i Gilewicz pokonał Lamliha strzałem przy słupku

11 min. Po rogu Podgórskiego na bramkę Grunwaldu z bliska uderzył Rzuchowski - Lamlih wybił piłkę na róg

1-0 Szewczyk, 5 min. - Szewczyk w sytuacji sam na sam otwiera wynik spotkania

Sędziowie: Artur Chudala – Damian Picz, Patryk Stasiak (Opole)