BKS - Grunwald 2-2 (0-0)

KONIEC: 2-2 - szkoda dwóch łatwo straconych bramek przy prowadzeniu 2-0

Kilka udanych pułapkek ofsajdowych Grunwaldu w końcówce

92 min. Jagodziński na 2 razy - broni Kozik

Sędzia doliczył 4 minuty

85 min. Za Fredyka wszedł Stebel

73 min. Za Dreszera wszedł Kiepura

70 min. Strzał Iskrzyckiego na róg wybija Lamlih

67 min. Karcz lobem nad Lamlihem i Maciongowski z linii prawie przewrotką wybija piłkę

66 min. Za Luke wszedł Iskrzycki

2-2 Zdolski, 65 min. - dośrodkowanie w pole karne, Zdolski niepilnowany trafia pod Lamlihem

62 min. Kontra Grunwaldu - Dreszer nad bramką

1-2 Kocur, 60 min. - prostopadła piłka Czaickiego do Kocura, który stanął oko w oko z Lamlihem, ten odbił strzał, następnie piłka odbija się od Kocura, który mimo asysty obrońcy oddał strzał i piłka wturlała się przy słupku

59 min. Za Wiśniewskiego wszedł Czaicki

58 min. Obrońca BKS-u wybija sprzed bramki piłkę, a mogło być groźnie

58 min. Strzał Jagodzińskiego wybija Kozik

0-2 Kowalski, 53 min. - kapitalna kontra Grunwaldu - Chwastek zagrywa piłkę przed obrońcę do Stanisławskiego, ten wycofuje przed pole karne i Kowalski strzałem w okienko podwyższa wynik

0-1 Chwastek, 51 min. - Chwastek strzałem z ok. 25 metrów w długi róg zmusił do kapitulacji Kozika

46 min. Za Brzozowskiego wszedł Kowalski, a u gospodarzy podwójna zmiana - za Caputę i Brychlika weszli Kocur i Karcz

Do przerwy: 0-0 - halembianie zagrali dobrze w I odsłonie i w końcówce mogli objąć prowadzenie, ale dwukrotnie Kozik stanął im na drodze

45 min. Po rogu strzał Chwastka zza pola karnego paruje na słupek Kozik, a po chwili strzał Jagodzińskiego obok bramki

44 min. Kozik wybija na róg jedenastkę Brzozowskiego

43 min. Stanisławski wychodzi sam na sam i zostaje sfaulowany przez Prokopowa - KARNY

40 min. Cichecki ukarany żółtą kartką

34 min. Za Sikorę wszedł Cichecki

30 min. Po dośrodkowaniu Zdolskiego Wójcik głową uderzył wprost w ręce Lamliha

Zieloni zamknęli przez chwilę gospodarzy w szesnastce, jednak zabrakło strzału, BKS wyszedł z kontrą i strzał Wiśniewskiego obronił Lamlih (23 min)

Grunwald zaczął odważnie, dobrze rozgrywa piłkę i atakuje

2 min. Po dośrodkowaniu z prawej strony główka Ruckiego przeszła nad bramką

Sędziowie: Sebastian Grzebski -Maciej Krzyżowski, Jarosław Klecza (Opole)