Grunwald - Pniówek 0-3 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-3 - zdziesiątkowany kontuzjami Grunwald nie był w stanie dorównać w 2 połowie gościom

Sędzia doliczył 3 minuty

81 min. Za Fredyka wszedł Nowicki

80 min. Za Szarego wszedł Benauer

74 min. Za Sobczaka wszedł Skorupa

73 min. Strzał Stanisławskiego na róg wybił Podolak

70 min. Za Goika wszedł Lalko

0-3 Przybyła, 66 min. (głową) - wrzutka w pole karne i Przybyła głową podwyższa wynik na 3-0

65 min. Za Kota wszedł Stebel

58 min. Za Glenca wszedł Kucharski

54 min. Strzał Szczyrby wybija głową z linii Maciongowski

50 min. Strzał Chwastka po długim rogu obok bramki

48 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

0-2 Węgrzyn, 46 min. - Szczyrba zagrywa między obrońców do Węgrzyna, który w sytuacji sam na sam strzela obok Lamliha; mimo interwencji bramkarza piłka wpadła do siatki

Do przerwy: 0-1

45+1 min. Podolak w ostatniej chwili uprzedził Kota

Sędzia doliczył 1 minutę

44 min. Strzał Kota w krótki róg po nodze obrońcy trafił w boczną siatkę

41 min. Kowalski zagrał wzdłuż pola bramkowego, z piłką minął się Podolak i nie trafił w nią wślizgiem Kot

38 min. Dwie okazje bramkowe Grunwaldu - po podaniu Chwastka Kowalski trafił w środek bramki w Podolaka, a dobitkę Kota również wybił Podolak

34 min. Goik ukarany żółtą kartką po przewinieniu na Kocie

32 min. Fredyk wraca na boisko

28 min. Sobczak w walce nadepnął na dłoń Fredyka i zawodnik Grunwaldu jest opatrywany za linią boczną; Zieloni dzisiaj i tak już grają mocno osłabieni

26 min. Szczyrba wrzucił piłkę z wolnego, Ciuberek uprzedził obrońcę i głową uderzył nad bramką

0-1 Szczyrba, 22 min. - rozklepana obrona - Sobczak zagrał prostopadłą piłkę do Ciuberka, ten zagrał obok wychodzącego Lamliha i Szczyrba trafił do pustej bramki

17 min. Szczyrba wrzucił piłkę z rogu, główka Sobczaka trafiła w stojącego na linii Szczypiora - dwie świetne okazje Pniówka w ciągu minuty

17 min. Po wolnym Szczyrby Przybyła trafił głową w poprzeczkę

9 min. Okazja Grunwaldu - Kot przedarł się w polu karnym i wyszedł sam na sam z Podolakiem, który wybił piłkę

3 min. Kontra Grunwaldu - Stanisławski niecelnie

2 min. Mocny strzał Przybyły - broni Lamlih

Sędziowie: Robert Kowalczyk – Michał Toborek, Radosław Heller (Śląski ZPN)

Lamlih - Kiepura, Wolek, Maciongowski (kpt), Szczypior - Fredyk, Cichecki, Kowalski, Stanisławski - Kot, Chwastek
Rezerwa: Radkiewicz - Nowicki, Stebel, Dreszer, Sikora
Trener: Wawoczny