Ruch Zdzieszowice - Grunwald 3-4 (3-1)

KONIEC: 3-4 - Grunwald pokazał charakter i mimo wielu osłabień przed meczem i gry w "10" od 41. minuty (czerwona dla Maciongowskiego) strzelił w drugiej połowie 3 bramki i sięgnął po 3 punkty!!!

94 min. Za Chwastka wszedł Stebel

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. Główka zawodnika Ruchu po rogu - broni Lamlih

88 min. Marzec ukarany żółtą kartką za wymuszenie karnego

3-4 Kiepura, 87 min. - kontra Grunwaldu, którą wyprowadził przejmując piłkę i zakończył Kiepura sam na sam po podaniu Stanisławskiego

84 min. Lamlih ukarany żółtą kartkąza grę na czas

84 min. Rychlewicz uderzył z wolnego, odbita od muru piłka trafiła do Marca, który z kilku metrów uderzył niecelnie

80 min. Kapitalna okazja Grunwaldu - Kowalski do Stanisławskiego, który wychodzi sam na sam i strzela - niestety - nad bramką

76 min. Za Zagożdżonia wszedł Warat

73 min. Trener Rogacewicz wyrzucony na trybuny

71 min. Za Polaka wszedł Rychlewicz, a w Grunwaldzie za Cicheckiego - Kiepura

3-3 Stanisławski, 71 min. (karny) - Stasiu pewnie z 11. metrów i jego hat trick; Zieloni w 10 remisują

70 min. Chwastek faulowany w polu karnym - KARNYM

60 min. Damrat ukarany żółtą kartką

3-2 Stanisławski, 58 min. - Brzozowski zagrywa prostopadłą piłkę między obrońców do Stanisławskiego, który mija bramkarza i strzela do pustej bramki

55 min. Strzał Marca nogami wybija Lamlih

51 min. Matuszek mocno dogrywa w pole karne, jednak nikt nie sięga piłki

49 min. Sotor ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego

46 min. Za Kilińskiego wszedł Zagożdżoń

Do przerwy: 3-1

3-1 Nowak, 45+1 min. - po rogu Nowak w pozycji siedzącej wepchnął piłkę do bramki Grunwaldu raz drugi w meczu

Maciongowski schodząc tłumaczył własnemu trenerowi, że zawodnik Ruchu przyznał, że to on faulował - niezależnie kto faulował, Grunwald gra w "10"

41 min. Maciongowski ukarany czerwoną kartką - za faul? Z wysokości trybun wyglądało to tak, że zawodnik gospodarzy szedł na piłkę wślizgiem i Maciongowski przeskoczył zawodnika Ruchu, który zahaczył kapitana Grunwaldu, sędzia boczny zasygnalizował faul na korzyść Grunwaldu (sytuacja miała miejsce tuż przy nim), sędzia główny od razu ukarał Maciongowskiego czerwienią

2-1 Sotor, 27 min. - szybka akcja gospodarzy lewą stroną, Matuszek poszedł z piłką i dograł przed bramkę i Sotor z bliska dopełnia formalności

23 min. Po rogu Matuszka główkę Marca broni Lamlih

21 min. Główkę Marca z linii wybija Szczypior, dobitkę Nowaka broni Lamlih

10 min. Kowalski bliski sięgnięcia piłki, ale ostatecznie uprzedził go bramkarz

9 min. Po strzale Chwastka bramkarz wybił piłkę przed siebie, ale zdążył ją złapać, gdy już dobiegał Cymański

1-1 Stanisławski, 8 min. - Stasiu urwał się obrońcy i uderzył w krótki róg nie do obrony

6 min. Okazja gospodarzy - Czajkowski uderzył centymetry obok dalszego słupka

1-0 Nowak, 5 min. (głową) - po dośrodkowaniu Matuszka z rogu Bachor trafił głową w poprzeczkę, dobitka Nowaka głową znalazła drogę do siatki

Sędziowie: Tomasz Englert - Marcin Jakowenko, Wiktor Urbańczyk (Bielsko-Biała)