Podbeskidzie II - Grunwald 3-5 (1-2)

KONIEC: 3-5

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min. Za Brzozowskiego wszedł Stebel

3-5 Chwastek, 89 min. - Chwasti po podaniu Jagodzińskiego wszedł w pole karne, minął obrońcę i nie dał szans bramkarzowi

82 min. Za Cymańskiego wszedł Kiepura

3-4 Fredyk, 82 min. - Cichecki doszedł do piłki na prawej stronie, zagrał w pole karne, piłkę odbił Chwastek uprzedzając obrońcę, do odbitej piłki doszedł Fredyk i pokonał Madejskiego

77 min. Za Bujoka wszedł Matuszczyk

71 min. Za Oczkę wszedł Wajdzik

70 min. Chmielewski nie trafia w piłkę - miał pustą bramkę

69 min. Okazja Oczki - broni Lamlih

Do pamiętnego remisu 6-6 już niedaleko

3-3 Bartlewski, 67 min. (wolny) - Bartlewski z wolnego od słupka doprowadził do wyrównania

2-3 Cymański, 64 min. (głową) - Po wolnym Brzozowskiego Cymański głową pokonał Madejskiego i kompletuje hat tricka

64 min. Za Kowalskiego wszedł Jagodziński

2-2 Łaciak, 62 min. - gospodarze inaczej rozegrali korner, pilka powędrowała za narożnik i Łaciak mocnym strzałem doprowadził do remisu

61 min. Po rogu Bartlewskiego Zakrzewski uderzył z woleja nad bramką - piłka przeszła jeszcze po nodze Wolka

58 min. Zakrzewski ukarany żółtą kartką

57 min. Brzozowski ukarany żółtą kartką

55 min. Kolejna setka Grunwaldu - Stanisławski obok bramki

53 min. Brzozowski wypuszcza Kowalskiego, który w sytuacji sam na sam strzela obok bramki

51 min. Wolek na leżąco wybija piłkę napastnikowi gospodarzy, który był przed Lamlihem

Do przerwy: 1-2

Sędzia doliczył 1 minutę

44 min. Chmielewski ukarany żółtą kartką

43 min. Chwastek minął obrońców, wyszedł sam na sam i strzelił obok długiego słupka

1-2 Felsch, 40 min. (karny) - zawodnik strzela w jeden róg, bramkarz idzie w drugi

39 min. Wolny dla gospodarzy, Brzozowski odbija piłkę ręką w polu karnym i sędzia dyktuje KARNEGO

36 min. Strzał Chwastka po rykoszecie wychodzi na róg

35 min. Walkiewicz z dystansu trafił w słupek

34 min. Brzozowski z dystansu - bramkarz przenosi piłkę nad bramką

32 min. Bartlewski z dystansu obok bramki

30 min. Szczypior ukarany żółtą kartką

24 min. Walkiewicz zza pola karnego uderzył tuż obok dalszego słupka

0-2 Cymański, 22 min. - Cichecki przedarł się do linii końcowej i wycofał na 6. metr i Cymański wpisał się na listę strzelców po raz drugi

21 min. Po rogu Bartlewskiego Kuszmider główkował w poprzeczkę

20 min. Po rogu Bartlewskiego główkował Kuszmider i Lamlih wybił piłkę na róg

0-1 Cymański, 16 min. - Chwastek zagrał w uliczkę do Cymańskiego, który wyszedł sam na sam i uderzył po długim rogu

11 min. Chwatsek wypuścił Stanisławskiego, który próbował wymusić jedenastkę - Żółta kartka

5 min. Spokojna gra z obu stron