Grunwald - Czaniec 1-3 (0-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-3

91 min. Kawaler wybija karnego Stanisławskiego

91 min. Po zagraniu Dreszera Móll zagrywa piłkę ręką i sędzia dyktuje KARNEGO

Sędzia doliczył 3 minuty

85 min. Za Hałata wszedł Mikoda, a w Grunwaldzie za Kiepurę wszedł Nowicki

85 min. Strzał Jastrzębskiego wybija Lamlih

1-3 Hałat, 83 min. - Hałat wymieszał obronę Grunwaldu i strzelił pod nogami Lamliha - hat trick

82 min. Fabisiak uderzył z wolnego zza narożnika pola karnego - Lamlih wybija piłkę

79 min. Za Szczypiora wszedł Kiepura

79 min. Brzozowski ukarany żółtą kartką

73 min. Stanisławski ukarany żółtą kartką

73 min. Fabisiak ukarany żółtą kartką

69 min. Jastrzębski być może miał piłkę meczową, wszedł w pole karne i jego strzał w ostatniej chwili przyblokował Maciongowski i Lamlih złapał piłkę na linii

66 min. Za Gołucha wszedł Jastrzębski

65 min. Gołuch ukarany żółtą kartką

63 min. Podwójna zmiana w Grunwaldzie - za Wolka wchodzi Jagodziński, a za Cymańskiego Dreszer, dla którego jest to 100. mecz ligowy w Grunwaldzie

61 min. Po dośrodkowaniu Cymańskiego Fredyk źle trafił w piłkę i ta padła łupem bramkarza

Goście w coraz większej opresji, na ich bramkę sunie atak za atakiem

54 min. Co za setka Grunwaldu - Sikora wrzucił w pole karne i Cymański uderzył głową z bliska obok słupka

1-2 Brzozowski, 51 min. - Stanisławski odgrywa piłkę przed pole karne do Brzozowskiego, który przymierzył przy słupku i Kawaler był bez szans

Oba zespoły wyszły bez zmian na II połowę

Do przerwy: 0-2 - goście prawie o połowę powiększyli swój dorobek bramkowy

0-2 Hałat, 37 min. - Hałat otrzymuje podanie w pole karne, mija Lamliha i uderza obok stojącego na linii Szczypiora

35 min. Strzał Nowaka zza pola karnego na słupek wybija Lamlih

35 min. Po rogu Kawaler nie sięgnął piłki, przejął ją Fredyk, ale trafił w gąszcz nóg

34 min. Po rogu piłka wraca do Brzozowskiego, który przymierzył zza linii bocznej pola karnego w okienko i Kawaler wyciągnął się jak długi wybijając piłkę

34 min. Stanisławski podaje do Brzozowskiego, który wchodzi w pole karne i uderza w krótki róg - bramkarz wybija na róg

25 min. Cymański zagrywa na 14. metr do Fredyka, który uderzył wysoko nad bramką

23 min. Stanisławski uderzył zza szesnastki nad bramką

22 min. Brzozowski uderzył z wolnego w okienko bramki - Kawaler kapitalnie wybija

21 min. Móll ukarany żółtą kartką

17 min. Fredyk zagrywa w pole karne do Stanisławskiego, który z trudnej pozycji oddaje strzał - broni Kawaler

8 min. Po rogu Brzozowskiego Sikora uderzył głową - broni Kawaler

0-1 Hałat, 7 min. - Lamlih odbija strzał Nowaka przed siebie, dobitka Hałata głową trafia do bramki

6 min. Nowak niecelnie z dystansu

1 min. Fabisiak głową niecelnie

Oba zespoły uczciły minutą ciszy pamięć osób, które zginęły w zamachach we Francji

Sędziowie: Jacek Babiarz - Marcin Filarski, Przemysław Mielczarek (Opolski ZPN)

Lamlih - Cichecki, Sikora, Wolek, Szczypior - Fredyk, Brzozowski, Maciongowski (kpt), Cymański - Stanisławski, Chwastek
Rezerwa: Radkiewicz - Dreszer, Kowalski, Jagodziński, Stebel, Kiepura, Nowicki
Trener: Wawoczny