Rozwój II Katowice  3-2  Grunwald Ruda Śląska  (3-0)

3-0 Żak, 39 min. (głową) - po dośrodkowaniu zawodnika testowanego
3-1 Kowalski, 54 min. - po podaniu Cymańskiego
3-2 Brzozowski, 79 min. (karny) - po faulu na Chwastku

ROZWÓJ II: /skład za: rozwoj.info.pl/
Duda - Żemła, Domański, Barwiński, testowany - testowany, Waśkiewicz, Balogun, Adamczyk, Chwila - Żak
oraz testowany, Otrzonsek, Kowalski, Grolik, Krawczyk, Smyla, Drzymała, Wlaź
Trener: Dawid Szulczek

Radkiewicz (46. Zawodnik testowany) - Cichecki, Maciongowski, Szczypior, Nowicki (52. Kiepura) - Fredyk, Jagodziński (46. Kowalski), Brzozowski, Cymański - Dreszer (74. Jagodziński), Chwastek
Trener: Teodor Wawoczny

W ostatnim meczu w tym roku Grunwald uległ Rozwojowi Katowice 2-3. Przez pierwsze 30 minut sparingu halembianie dominowali, mieli wiele okazji - w 9. minucie Dreszer, w 13. Brzozowski, także w 13. Dreszer, w 18. Fredyk, w 24. Dreszer, w 25. Chwastek (poprzeczka), w 26. Chwastek, w 29. Jagodziński i w 31. Maciongowski - ale bramki strzelali wyłącznie gospodarze. W 33. i 39. minucie do siatki Grunwaldu trafił Żak, a oba trafienia przedzielił Balogun. Jeszcze w 41. minucie w słupek uderzył Waśkiewicz. Dziewięć minut po przerwie "Zieloni" w końcu dopięli swego i podanie Cymańskiego na gola zamienił Kowalski. Chwilę później Grunwald powinien zdobyć bramkę kontaktową, ale Fredyk przestrzelił w sytuacji sam na sam. W 79. minucie po faulu w szesnastce na Chwastku jedenastkę na gola zamienił Brzozowski. W końcówce godny odnotowania był jeszcze mocny strzał Kiepury, którego "wypluł" bramkarz Rozwoju.

Dodał: Leszek 05.12.2015 (Saturday) 15:29