W 21 kolejkach III ligi opolsko-śląskiej najwięcej żółtymi kartkami byli karani piłkarze Małejpanew Ozimek i Pniówka Pawłowice - po 53 razy, a najmniej BKS-u - 26. Z kolei najczęściej w niepełnym składzie kończyli zawody gracze Polonii Łaziska i Górnika Wesoła, którzy ujrzeli po 6 czerwonych kartek. LKS Czaniec jako jedyny nie zobaczył kartki koloru czerwonego.
Najwięcej meczów bez kartki zakończył BKS - 7, natomiast Polonia Łaziska i Małapanew w każdym spotkaniu byli napominani minimum jedną kartą.
Żółte i czerwone kartki po 21 kolejkach:
Kartki kolejka po kolejce: 01. kolejka: 30 4 (3 bezpośrednio)
02. kolejka: 29 3 (2 bezpośrednio)
03. kolejka: 45 2 (1 bezpośrednio)
04. kolejka: 44 1
05. kolejka: 46 5 (3 bezpośrednio)
06. kolejka: 34 4 (3 bezpośrednio)
07. kolejka: 54 6 (3 bezpośrednio)
08. kolejka: 47 1
09. kolejka: 48 4 (2 bezpośrednio)
10. kolejka: 42 1 (1 bezpośrednio)
11. kolejka: 53 3 (1 bezpośrednio)
12. kolejka: 33 1
13. kolejka: 46 3 (2 bezpośrednio)
14. kolejka: 34 2 (2 bezpośrednio)
15. kolejka: 42 2 (2 bezpośrednio)
16. kolejka: 37
17. kolejka: 52 3 (1 bezpośrednio)
18. kolejka: 40 2 (1 bezpośrednio)
19. kolejka: 33 2 (2 bezpośrednio)
20. kolejka: 45 7 (2 bezpośrednio)
21. kolejka: 32 2
RAZEM: 866 58 (30 bezpośrednio)
Zespoły bez kartki (po 21 kolejkach): 1. kolejka (2): BKS, Podbeskidzie II
2. kolejka (3): Grunwald, Jastrzębie, Ruch II
3. kolejka (2): Grunwald, Ruch II
4. kolejka (2): Grunwald, Szombierki
5. kolejka (3): BKS, Czaniec, Swornica
6. kolejka (4): BKS, Skra, Swornica, Szombierki
7. kolejka (0)
8. kolejka (2): BKS, Czaniec
9. kolejka (1): Rekord
10. kolejka (2): BKS, Swornica
11. kolejka (3): Grunwald, Jastrzębie, Ruch Z.
12. kolejka (3): Polonia B., Skra, Swornica
13. kolejka (2): Piast II, Ruch II
14. kolejka (3): Ruch II, Skalnik, Swornica
15. kolejka (2): Pniówek, Skalnik
16. kolejka (1): Ruch Z.
17. kolejka (2): BKS, Górnik II
18. kolejka (3): Odra, Ruch II, Skalnik
19. kolejka (3): Czaniec, Odra, Piast II
20. kolejka (5): BKS, Czaniec, Rekord, Ruch Z., Swornica
21. kolejka (4): Górnik II, Podbeskidzie II, Rekord, Wesoła
Liczba meczów bez kartki (po 21 kolejkach): 7 - BKS 6 - Swornica 5 - Ruch II 4 - Czaniec, Grunwald 3 - Skalnik, Rekord, Ruch Z. 2 - Górnik II, Jastrzębie, Odra, Piast II, Podbeskidzie II, Skra, Szombierki 1 - Pniówek, Polonia B., Wesoła 0 - Łaziska, Małapanew
Żółte po 21 kolejkach (866): 53 - Małapanew 53 - Pniówek 52 - Skalnik 51 - Łaziska 49 - Podbeskidzie II 49 - Rekord 48 - Wesoła 47 - Skra 46 - Szombierki 45 - Polonia B. 44 - Odra 44 - Swornica 41 - Zdzieszowice 40 - Czaniec 39 - Górnik II 39 - Piast II 35 - Grunwald 35 - Jastrzębie 30 - Ruch II 26 - BKS
Czerwone po 21 kolejkach (58):
6 - Łaziska (2 bezpośrednio) 6 - Wesoła (4 bezpośrednio) 4 - Jastrzębie (2 bezpośrednio) 4 - Małapanew (2 bezpośrednio) 4 - Skalnik (2 bezpośrednio) 4 - Swornica (3 bezpośrednio) 3 - BKS (2 bezpośrednio) 3 - Górnik II (3 bezpośrednio) 3 - Piast II (1 bezpośrednio) 3 - Podbeskidzie II 3 - Polonia Bytom (2 bezpośrednio) 3 - Zdzieszowice (2 bezpośrednio) 3 - Szombierki (2 bezpośrednio) 2 - Odra 2 - Rekord (1 bezpośrednio) 2 - Ruch II (2 bezpośrednio) 1 - Grunwald 1 - Pniówek 1 - Skra 0 - Czaniec
źródło: Opolski ZPN, 90minut.pl
|